foto – dinamoriga.lv

Ozoliņa uzvaru maiss ir vaļā: pirmais panākums pār “Slovan” 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti, kuri gatavojas savai desmitajai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai, otrdien ar uzvaru sāka Vācijas pilsētā Kaselē notiekošo pārbaudes turnīru, sarūpējot Sandim Ozoliņam pirmo panākumu galvenā trenera amatā.

Notriektā tautumeita 7
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

“Dinamo” “Wingas Cup” turnīra ietvaros ar rezultātu 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pārspēja citu KHL komandu Bratislavas “Slovan” no Slovāijas.

Komandas jau spēles pirmajās trīsarpus minūtēs apmainījās vārtu guvumiem. Spēles otrajā minūtē rezultātu atklāja Gints Meija, kuram asistēja Ēriks Ševčenko un Krišjānis Rēdlihs, bet pusotru minūti vēlāk “Slovan” čehu uzbrucēja Jans Buhtele panāca izlīdzinājumu.

Otrā perioda sākumā amerikāņu uzbrucējs Denijs Kristo pēc kanādieša Koltona Gilīsa un Mika Indraša piespēlēm vēlreiz izvirzīja vadībā “Dinamo” komandu. Kad komandas bija aizvadījušais vairāk nekā pusi no mača ar precīzu metienu atzīmējās arī Ševčenko, kuram asistēja Miķelis Rēlihs un ASV hokejists Terijs Galjardi.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 42 sekundes Slovākijas izlases uzbrucējs Andrejs Štastnijs vienus vārtus atguva, taču “Dinamo” nosargāja vadību un svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2.
Par labāko spēlētāju “Dinamo” komandā tika atzīts uzbrucējs Edgars Kulda.

Trešdien Rīgas “Dinamo” komanda aizvadīs spēli ar Maskavas apgabala “Vitjaz” vienību, bet ceturtdien spēkosies ar turnīra saimnieci Kaseles “Huskies” no Vācijas otrās līgas. Šajā pārbaudes turnīrā tiks aizvadīts viens aplis, katrai no vienībām nospēlējot trīs mačus.