Ozoliņš dod iespēju un uzslavē jaunos par vīru raksturu 0

Rīgas “Dinamo” šovakar “Latvijas Dzelzceļa” kausa finālā labākajā sastāvā cīnīsies pret Jaroslavļas “Lokomotiv”, kam vakar zaudēja ar 1:5.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 45
Četru cilvēku ģimene veic eksperimentu, cenšoties pārtikai tērēt ne vairāk kā 60 eiro nedēļā: “No dažiem produktiem nākas atteikties”

Zinot, ka vieta “Latvijas Dzelzceļa” kausa izcīņas finālā jau ir nodrošināta, Rīgas “Dinamo” komandas treneri trešdienas spēlē lēma vairāk uzticēties gados jaunākajiem komandas hokejistiem, kuri spējuši parādīt arī vīru raksturu, pēc cīņas žurnālistiem sacīja mājinieku komandas galvenais treneris Sandis Ozoliņš.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Rīgas “Dinamo”, turpinot dalību tradicionālajā pirmssezonas pārbaudes turnīrā “Latvijas Dzelzceļa” kausā trešdien ar 1:5 (1:2, 0:3, 0:0) zaudēja “Lokomotiv” hokejistiem, ar kuriem ceturtdien tiksies ar turnīra finālā.

“Šī bija laba iespēja vairākiem hokejistiem nospēlēt pilnu spēli atbildīgās pozīcijās, jo zinājām, ka esam “Latvijas Dzelzceļa” kausa finālā. Līdz ar to no treneru puses tika dota iespēja puišiem skriet, cīnīties un spēlēt. Tas gan nenozīmē, ka mēs uzskatījām, ka šī spēle ir nenozīmīga. Visas spēles ir svarīgas, tāpēc noteikti neizdevās nospēlēt tā, kā vēlētos gan spēlētāji, gan treneriem,” pēc spēles sacīja Ozoliņš.

“Otrajā periodā bija vairāku kļūdu virknējums. Visas komandas kļūdas, kuras noveda pie gala rezultāta, kāds viņš beigās arī bija. Tomēr arī trešajā periodā puiši turpināja spēlēt, cīnīties un iet uzbrukumos, kā to darīja arī pirmajā periodā, kas ir pozitīvais, ko varam akcentēt šajā spēlē,” teica mājinieku treneris.

Viņš atzina, ka šajā spēlē lielāku spēles laiku saņēmušajiem gados jaunajiem puišiem uzliktā atbildība devusi spriedzi, taču tas viņiem noderēs nākotnē, jo hokejisti nav nolaiduši galvas un cīnījušies līdz galam, parādot vīru raksturu. “Tas viņiem noderēs tālākā karjerā,” piebilda treneris.
Ozoliņš gan nevēlējās uzteikt kādu no jaunajiem censoņiem, sakot, ka tas nebūtu korekti.