×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. decembris, 2013
Drukāt

Ozoliņš: Līdz šim esam paveikuši vairāk nekā cerējām

LETALETA

Rīgas “Dinamo” pēc 32 nospēlētām spēlēm KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem ceturto vietu. Komandas kapteinis Sandis Ozoliņš sarunā ar “LA” uzsvēra, ka līdz šim sekmes ir labākas nekā viņš gaidīja, bet pēdējos mačos piedzīvotie zaudējumi nav pamats satraukumam, jo visām komandām sezonas gaitā gadās grūtāki periodi un jācenšas tie pēc iespējas ātrāk pārvarēt.

Sezonas pirmā puse mums izdevusies laba. Vai esmu pārsteigts par vietu tabulā? Protams, ja piedāvātu totalizatorā likt naudu uz to, ka mēs čempionāta pusē būsim trešie konferencē, es šaubos vai liktu. Lai arī totalizatoru nespēlēju. Līdz šim mēs esam paveikuši vairāk nekā domājām, vismaz es to nebiju gaidījis. Arī hokeja eksperti, cik man teica, pirms sezonas Rīgas “Dinamo” atvēlēja 12. vietu konferencē. Nē, tobrīd es nedomāju: pierādīsim, ka jūs kļūdāties. Tā būtu draņķīga motivācija. Visam pamatā ir ļoti liels darbs un sagatavotība, jo tikai tā var ilgtermiņā kādu pārsteigt. Esam apmierināti ar līdzšinējo sezonu, bet esam arī reālisti un nesakām, ka dodiet pretī jebkuru komandu un mēs uzvarēsim. Ļoti labi saprotam, ko mums drīkst un ko nedrīkst darīt, jo tad ir gandrīz vai garantēts zaudējums. Cenšamies spēlēt savu spēju un spēku robežās.

Pirmkārt, vieta tabulā ir treneru darba nopelns. Viņu izveidotais plāns dod rezultātu. Tas ir mugurkauls un pēc tam nāk viss pārējais, katram ir svarīga nozīme šajā procesā.

Kāda ir kapteiņa loma? Es zinu savu atbildību un zinu, kad man vajadzētu paust savu viedokli, bet tikpat labi arī bez kapteiņa uzšuves to var darīt jebkurš spēlētājs.

Pēdējās spēlēs neesam spēlējuši tik labi kā iepriekš un zaudējām. Es gan sezonu vērtēju beigās, nevis vidū. Gatavojamies katrai nākamajai spēlei un jautājums, cik ilgā laikā spēsim atkal izlīdzināt situāciju. Jo ko gan nozīmē bedre vai krīze? Zem tā var palikt visādus specifiskus iemeslus, bet es nezinu, kurš ir īstais.

Jebkurā gadījumā tas ir normāls sezonas process – kritumi ir katru gadu vienalga kurā līgā un komandā. Arī tās komandas, kas NHL uzvar regulāro čempionātu, mēdz spēlēt slikti un zaudēt. Ir labie posmi un sliktie. Galvenais, lai labie būtu vairāk.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+