×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. aprīlis, 2012
Drukāt

Ozoliņš? Maz ticams. Skudra?

sejejs_jk_13

Maz ticama iespēja, ka hokeja kluba Rīgas “Dinamo” ģenerālmenedžeris būs Sandis Ozoliņš, vakar man pavēstīja kāda klubam tuvu stāvoša persona.
 Pēc Normunda Sējēja iesniegtā atlūguma ģenerālmenedžera (ĢM) krēslā pagaidām iesēdies kluba valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis, bet kluba padome meklēšot Sējējam citu aizvietotāju.

AS “Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis izteicies, ka viens no kandidātiem ir komandas kapteinis Sandis Ozoliņš, taču hokeja virtuves pārzinātāji šo iespēju atzīst par maz ticamu. Sandis apsverot iespēju turpināt hokejista karjeru, un Magņitogorskas “Metallurg” viņam sola trīs miljonus ASV dolāru sezonā. Iespējami arī citi precinieki. Taču ir kāds vēl svarīgāks iemesls. “Sandis nebūtu sajūsmā strādāt ar tādiem kluba vadītājiem. Viņš pat neizskatītu Savicka piedāvājumu,” man sacīja klubam tuvu stāvoša persona, saglabājot anonimitāti. Savickis esot pārāk sarežģīta persona, lai ar viņu sēdētu vienā laivā. Runa nemaz nenonāktu līdz atalgojumam, bet, ja tomēr nonāktu, tas varētu būt sprungulis abpusējo sarunu spieķos. Ozoliņš arī uzvalkā laukuma malā ir dārgs prieks, par ko pērnajā pavasarī pārliecinājās Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans, uzticot Sandim izlases ĢM pilnvaras.

Runā, ka Sējēju aizvietot varētu bijušais vārtsargs Pēteris Skudra. Aizpērnajā sezonā ar viņa gādību, apejot Sējēju, Rīgā nokļuva Tailers Arnasons. Šosezon Skudra bija Čerepovecas “Severstaļ” vārtsargu treneris, bet līgums beidzies un viņš ir jaunos meklējumos. “Skudra toreiz kļūdījās ar Arnasonu, jo viņš izrādījās ļoti slinks. Taču ne jau arī visi Sējēja atrastie ārzemnieki bija izcili. Skudram ar Savicki joprojām ir labas attiecības,” pauda mans anonīmais sarunas biedrs.

Vietējā hokeja sabiedrībā viņš nesaredz nevienu, kas uzreiz būtu gatavs stāties ĢM amatā: “Nav laika iešūpoties, uzreiz jābūt gatavam darīt. Jāmeklē spēlētāji. Vajadzīgi sakari un pieredze, bet kuram tāda ir?” Protams, arī Normundam Sējējam, pirms četriem gadiem iesēžoties šajā krēslā, nebija pieredzes, bet viņš izpeldēja godam, lai gan dažas reizes arī sarāva krampji. Runa ir par leģionāriem aizvadītajā sezonā.

Ģenerālmenedžeris no ārzemēm? “Viss ir iespējams, bet jāorientējas Latvijas hokeja virtuvē. Normunds to pārzināja līdz sīkumiem, ne tikai lielo komandu, bet arī jaunos hokejistus. Ārzemniekam tas būtu pagrūti.”

Sarunas biedrs arī apstiprināja, ka Sējēja jaunais izaicinājums meklējams Prāgā – viņš kļūšot par ģenerālmenedžeri KHL klubā “Lev”, kas šovasar no Slovākijas pilsētas Popradas pārvāksies uz Čehijas metropoli. 44 gadus vecajam Sējējam daudz kontaktu Čehijas un Slovākijas hokejā palicis no viņa spēlētāja karjeras sešām sezonām šajās valstīs.

Latvijas izlasē Sējējs piedalījies desmit pasaules čempionātos un gājis laukumā 127 spēlēs (8+36). Pirms kļūšanas par Rīgas “Dinamo” ĢM viņš divas sezonas vadīja komandu “Rīga 2000”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+