Sports
Hokejs

Ozoliņš pēc kārtējās neveiksmes: Nezaudē treneri, zaudējam visi kopā 16

hcneftekhimik.ru

Rīgas “Dinamo” hokejisti sezonas otro izbraukuma sēriju pabeidza ar 0:2 zaudējumu Ņižņekamskās pret “Ņeftehimik”, kas komandai bija desmitais pēc kārtas. Galvenais treneris Sandis Ozoliņš joprojām ir mazrunīgs un arī šoreiz preses konferencē runāja tik vien, cik prasa reglaments.

“Zaudējām cīņu savu un arī pretinieku vārtu priekšā. Tas arī kopumā izskaidro mača iznākumu. Zinājām kā pretinieki spēlē – aktīvi, intensīvi, viņiem izdodas izveidot daudz momentus, tiek presingots pa visu laukumu. Zinājām, ka viņi ir tendēti uz vārtiem un gatavojāmies tam.” par spēli sacīja Ozoliņš.

“Dinamo” galvenais treneris nepiekrita kāda vietējā žurnālista izvirzītai tēzei, ka uzvar komanda, bet zaudē treneris. “Nenotiek tā, kā jūs sakāt. Uzvar komanda un arī zaudē komanda. Visi kopā uzvar un kopā zaudē,” spreda Ozoliņš.

Saistītie raksti

Tikmēr Miķelis Rēdlihs, kurš šajā spēlē atgriezās laukumā pēc žokļa lūzuma, norāda, ka zaudējumu sērija jāpārtrauc jau nākamajā spēlē: “Nenosargājām vārtu priekšu, kur atkal zaudējām vārtus. Zaudējām maču ar to, ka nebijām pietiekami aktīvi vārtu priekšā. Pašam spēļu prakses trūkums, protams, ir jūtams. Ar nākamo maču jau būs labāk. Uzreiz ielēkt spēļu ritmā nevar. Noskaņojums komandā, protams, ir tāds, kāds ir. Daudz komentēt šeit pat nevajag. Ir bijis labāk, bet nākamajā mačā, mājās, viss ir jālabo.”

Nākamās divas spēles “Dinamo” aizvadīs savā laukumā – 25. septembrī pret Maika Kīnena trenēto Pekinas “Kunluņ”, 27. septembrī pret Vladivostokas “Admiral”. Ciemos brauks arī divi Latvijas izlases aizsargi – attiecīgi Artūrs Kulda un Oskars Bārtulis.

“Dinamo” ar 14 spēlēs izcīnītiem pieciem punktiem ir pēdējā līgā, no Rietumu konferences “play off” zonas atpaliekot jau par 11 punktiem.

LA.lv