×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. decembris, 2016
Drukāt

Ozols 20 gadu laika kapsulā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Atzīmējot savu muzikālās un radošās darbības 20. gadskārtu, hiphopa mākslinieks Ģirts Rozentāls jeb Ozols aicina uz jubilejas koncertu 2. decembrī Rīgā koncertzālē “Palladium”. Kopā ar viesiem slavenākais Latvijas reperis cels fanu priekšā divos gadu desmitos radītās kompozīcijas.

Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību viņš sāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz” sastāvā. Solokarjeru Ozols uzsācis aizvadītās desmitgades sākumā, piesakot savu esamību debijas singlā “Neko 2005” (2000), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002), “Dūzis” (2003) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”.

Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos kopā ar apvienoto kopkori, kopā ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu “Cieņa un mīlestība” un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, turklāt aizvadītajā gadā “Zelta mikrofons” nominācijā “Hip-hop mūzikas albums”saņemts tieši par atgriešanās albumu “Atpakaļ nākotnē”, savukārt dziesmas “Superhaips” un “Atpakaļ nākotnē” videoversijas iekļuva “Zelta mikrofona” balvai nominēto videoklipu piecniekā.

Jubilejas koncertprogrammā “Laika kapsula” Ozols sola izrepot ne tikai jaunākos, bet arī aizvadītajos divdesmit gados tapušos skaņdarbus. Uz skatuves viņam pievienosies arī draugi un domubiedri, ar kuriem šo gadu laikā izveidojusies sadarbība neskaitāmos projektos. Īpašie viesi šajā reizē divi – dīdžeju duets “Tunndam”, kas savos dīdžejsetos spēlē latviešu hiphopa mūziku, un pazīstamais jaunās paaudzes latviešu hiphopa mākslinieks Edavārdi.

Izziņojot koncertu, Ozols laidis klajā arī jaunu dziesmu – singlu “Laika kapsula”. Dziesmas mūzikas autors ir elektroniskās mūzikas apvienības “Dirty Deal Audio” producents NiklāvZ, ar kuru iepriekš Ozols sadarbojies arī albuma “Atpakaļ nākotnē” tapšanā.

“Dziesma “Laika kapsula” stāsta par brīdi, kuru mēs visi atpazīstam ar vārdu “dzīve”,” par dziesmu saka Ozols. “Tas ir stāsts par mirkļiem un notikumiem, uz kuriem atskatoties šodien varam pasmaidīt. Stāsts par jaunības maksimālismu, pirmajām izklaidēm, pirmajiem panākumiem mūsu dzīvē. “Laika kapsula” ietver trīs posmus, kuriem lielākā daļa dodas cauri savas dzīves laikā – bērnība un bezrūpīgā jaunība, brieduma gadi un karjera, kā arī atkāpe no visa jeb vecumdienas.”

 

Varbūt noder!

Koncerts: 2. XII 20.00 koncertzālē “Palladium”

Biļetes – “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv

Cena: EUR 12 – 19

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+