Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
29. novembris, 2016
Drukāt

Pa ceļam uz mājām pazudusi Baiba. Lūdz palīdzību meklēšanā

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Vakar, 28.novembrī, Valmieras policijā saņemta informācija, ka kopš 27.novembra vakara bezvēsts pazudusi 1955.gadā dzimusī Baiba Purmale. Sieviete pēc pulksten 18:00 ar autobusu devusies no Rīgas uz mājām Naukšēnos, taču mājās nav ieradusies, informēja Valsts policijā (VP).

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka 61 gadu vecā sieviete, iespējams, izkāpusi no autobusa Rūjienas novadā, Jeru pagastā, pieturā Pīliņģi un devusies nezināmā virzienā. Šobrīd tiek īstenoti meklēšanas pasākumi.

Pazīmes: augums -1,58 m, pilnīgas miesas būves, sarkanas vai rudas krāsas mati līdz pleciem, ziganzaļa acu krāsa.

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Bija ģērbusies: tumši zilas krāsas stepētā virsjakā ar kapuci, baltā ar rozā malu cepurē, tumšas krāsas džinsu biksēs, melnos puszābakos. Līdzi sievietei bija gaiši brūna rokassoma “Gabor”, sarkanas krāsas maks un maisiņš ar dažādiem medikamentiem.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo Baibu Purmali un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas varētu sekmēt viņas atrašanās vietas noskaidrošanu, policija lūdz informēt pa tālruņiem 110 vai 64201354.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (52)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+