×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. februāris, 2016
Drukāt

Pa logu izgrūž pudeles brāli

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Aizdomās par vīrieša piekaušanu un izgrūšanu pa logu, radot dzīvībai bīstamas traumas, Valsts policija (VP) 25. februārī aizturējusi sešas personas, informēja policijā.

24. februārī pulksten 22.58 policija saņēma informāciju, ka Rīgā, Limbažu ielā uz kādas divstāvu mājas lieveņa guļ vīrietis ar miesas bojājumiem. Notikuma vietā ieradās policisti, kuri noskaidroja, ka vīrietis izkritis pa otrā stāva loga. Cietušais ar smagām traumām nogādāts slimnīcā.

Izmeklēšanas rezultātā noskaidrots, ka liktenīgajā dienā cietušais kopā ar sešām paziņām – 1964.; 1977., 1978., 1983., 1986., 1991. gadā dzimušiem vīriešiem – lietojis alkoholu. Starp viņiem izcēlies strīds un kautiņš, kā rezultātā vīrietim nodarīti smagi miesas bojājumi, un viņš izgrūsts pa logu.

Diviem no aizturētajiem vīriešiem, kuri dzimuši 1983. un 1991. gadā, piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Abi jau iepriekš sodīti par zādzībām, narkotiku lietošanu un laupīšanām. Visu sešu vīriešu loma notikušajā tiks skaidrota izmeklēšanā.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par tāda miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai, un ko izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz desmit gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+