×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. septembris, 2016
Drukāt

Pa notekcauruli rāpjas uz trešo stāvu un gūst traumas

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 10.septembrī, Zemgalē kāds 42 gadus vecs vīrietis guvis traumas, mēģinot uzrāpties trešā stāva balkonā pa notekcauruli, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Vīrietim šis rāpšanās mēģinājums beidzies ar kritienu no aptuveni piecu metru augstuma. Cietušais ar krūšu un vēdera traumām, kā arī iespējamu ribu lūzumu nogādāts slimnīcā.

Savukārt Latgalē 42 gadus vecs vīrietis guvis traumu, lecot ar izpletni. Mēģinot izvairīties no sadursmes ar citu izpletņlēcēju, vīrietis nepareizi pagriezis savu izpletni un neveikli piezemējies. Cietušais ar iespējamiem potītes, apakšstilba un ceļgala locītavas lūzumiem nogādāts slimnīcā.

Zemgalē 17 gadus veca jauniete mājās pļāvusi zāli ar pļaujmašīnu, no kuras izlidojusi metāla šķemba un trāpījusi jaunietei pa apakšstilbu. Cietusī ar vaļēju brūci apakšstilbā ir nogādāta slimnīcā.

Savukārt Vidzemē 25 gadus vecs vīrietis mājās zāģējis malku ar ripzāģi. Zāģī ir ierauts vīrieša apģērbs un, mēģinot to atbrīvot, vīrietis traumējis roku. Cietušais ar grieztu brūci apakšdelmā nogādāts slimnīcā.

Kurzemē 12 gadus vecam zēnam sejā iešļācies akumulatora šķidrums. Zēns ar acu ķīmisko apdegumu ir nogādāts slimnīcā.

Latgalē 47 gadus vecai sievietei, strādājot piemājas dārzā, iekodusi čūska un sieviete ar alerģisku reakciju nogādāta slimnīcā.

Savukārt Zemgalē 59 gadus vecai sievietei galvā iedzēlis sirsenis. Sievietei sākusies alerģiska reakcija un sejas tūska. Cietusī vidēji smagā stāvoklī ir nogādāta slimnīcā.

Vakar NMPD mediķi ir devušies uz 1162 izsaukumiem, no tiem 262 saistīti ar dažāda rakstura traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+