×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Pa pludmali ar trīsriteni! Seniori un cilvēki ar invaliditāti Bulduros var vizināties bez maksas

Foto- jurmala.lvFoto- jurmala.lv

Trīsriteņi Bulduru pludmalē

Jūrmalas pilsēta ir iegādājusies divus trīsriteņus, kas paredzēti aktīvai atpūtai pludmalē senioriem un personām ar invaliditāti, kurām ir līdzsvara traucējumi, vēsta Jūrmalas pilsētas domes mājaslapa.

Trīsriteņi ir izstrādāti tā, lai tie būtu ērti, droši un ergonomiski iespējami plašākam lietotāju lokam. Tiem ir muguras atzveltne, kā arī palīgierīces pēdu fiksēšanai, kas nodrošina ērtu, drošu un stabilu pārvietošanos.

Trīsriteņi pieejami Bulduru pludmales glābšanas stacijā pie asistenta, 6. līnijas galā katru dienu no plkst. 10 līdz 20. Ja ir vēlme trīsriteni saņemt Kauguru vai Jaunķemeru pludmalē, iepriekš jāvienojas pa tālruni. Būs nepieciešams uzrādīt pensionāra vai invaliditātes apliecību.

Savukārt Kauguru pludmalē, Kapteiņa Zolta ielas galā, vājredzīgi un neredzīgi cilvēki var pavadīt laiku pludmalē, spēlējot galda spēles un bumbu, jo šim mērķim iegādātas speciālas skanošas bumbas, vai braucot ar tandēmriteni. Cilvēkiem, kuri pārvietojas riteņkrēslā, atpūtai pludmalē ir pieejami īpaši atpūtas krēsli un peldrati peldēm jūrā.

Ja nepieciešams, peldratu un tandēmriteņu lietošanā var palīdzēt asistents. Gan inventāra lietošana, gan asistenta pakalpojumi ir bez maksas.

Jaunķemeru pludmalē pieejami speciāli pludmales krēsli un peldrati cilvēkiem, kas pārvietojas riteņkrēslā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+