Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Pa pludmali ar trīsriteni! Seniori un cilvēki ar invaliditāti Bulduros var vizināties bez maksas

Foto- jurmala.lvFoto- jurmala.lv

Trīsriteņi Bulduru pludmalē

Jūrmalas pilsēta ir iegādājusies divus trīsriteņus, kas paredzēti aktīvai atpūtai pludmalē senioriem un personām ar invaliditāti, kurām ir līdzsvara traucējumi, vēsta Jūrmalas pilsētas domes mājaslapa.

Trīsriteņi ir izstrādāti tā, lai tie būtu ērti, droši un ergonomiski iespējami plašākam lietotāju lokam. Tiem ir muguras atzveltne, kā arī palīgierīces pēdu fiksēšanai, kas nodrošina ērtu, drošu un stabilu pārvietošanos.

Trīsriteņi pieejami Bulduru pludmales glābšanas stacijā pie asistenta, 6. līnijas galā katru dienu no plkst. 10 līdz 20. Ja ir vēlme trīsriteni saņemt Kauguru vai Jaunķemeru pludmalē, iepriekš jāvienojas pa tālruni. Būs nepieciešams uzrādīt pensionāra vai invaliditātes apliecību.

Savukārt Kauguru pludmalē, Kapteiņa Zolta ielas galā, vājredzīgi un neredzīgi cilvēki var pavadīt laiku pludmalē, spēlējot galda spēles un bumbu, jo šim mērķim iegādātas speciālas skanošas bumbas, vai braucot ar tandēmriteni. Cilvēkiem, kuri pārvietojas riteņkrēslā, atpūtai pludmalē ir pieejami īpaši atpūtas krēsli un peldrati peldēm jūrā.

Ja nepieciešams, peldratu un tandēmriteņu lietošanā var palīdzēt asistents. Gan inventāra lietošana, gan asistenta pakalpojumi ir bez maksas.

Jaunķemeru pludmalē pieejami speciāli pludmales krēsli un peldrati cilvēkiem, kas pārvietojas riteņkrēslā.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+