×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
22. maijs, 2017
Drukāt

Pa sarkano paklāju uz seriāla “UgunsGrēks” noslēgumu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Fotogrāfu zibspuldžu, kameru un prožektoru ielenkumā piektdienas vakarā pa sarkano paklāju viens pēc otra kinoteātrī “Splendid Palace” pulcējās liela daļa Latvijas aktieru zieda, lai nosvinētu iemīļotā seriāla “UgunsGrēks” noslēgumu un kopīgi noskatītos pēdējo sēriju.”

Saposušies, starojoši un nedaudz satraukti viesi malkoja dzērienus un baudīja atkalsatikšanās prieku, atceroties filmēšanās piedzīvoto, fotografējoties ar savām seriāla ģimenēm un kolēģiem. Pēc kopīgi noskatītas pēdējās sērijas, zālē valdīja reizē priecīga svētku un nedaudz sentimentāli skumja noskaņa. Ar MTG TV Latvia vadītājas Baibas Zūzenas uzrunu aizsākās pasākuma noslēdzošā daļa, kad uz skatuves ar skaļiem aplausiem, ziediem, piemiņas dāvanu un mīļiem vārdiem tika sveiktas seriāla veidotājas režisore Inta Gorodecka un producente Baiba Saleniece, kā arī aktieri, kas seriālā filmējušies jau no pirmajām sērijām. Arī pārējie aktieri, dodoties mājup, saņēma piemiņas dāvanas.

Vairāk nekā astoņus gadus TV3 seriāls “UgunsGrēks” priecējis skatītāju sirdis un ierāvis galvu reibinošos piedzīvojumos, dzīvojot līdzi varoņiem. Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 17 sezonas. Šo astoņu gadu laikā seriālā “UgunsGrēks” ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu. Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autore Gunta Kalniņa, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+