×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
1. aprīlis, 2016
Drukāt

Pa trepēm krītošs dīvāns, govis, kas novērš uzmanību jeb amizantākie apdrošināšanas gadījumi

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Lai arī apdrošināšana pamatā darbojas kā finansiāls risinājums sarežģītās dzīves situācijās, tomēr starp pieteikumiem sastopami arī kuriozi gadījumi. Tāpēc 1.aprīlī Swedbank apkopojusi desmit neparastākos klientu iesniegtos apdrošināšanas atlīdzību pieteikumus, kuru rezultātā radušies mantas bojājumi un par tiem saņemta atlīdzība. To vidū ir arī kaimiņa buļļa uzbrukums automašīnai, govis, kas novērsušas uzmanību, kā arī pa trepēm krītošs, jauns dīvāns, informēja bankas pārstāve Vineta Savicka.

1. “Pagalmā ienāca kaimiņa bullis, kas uzbruka pie mājas stāvošai automašīnai un sabadīja spārnu uzliku un priekšējo bamperi”. Zaudējuma apmērs sasniedza 460 eiro.

2. “Parkojoties pagalmā, pamanīju govis, kas novērsa uzmanību, tāpēc nejauši iebraucu ar mašīnas aizmuguri traktora piekabē. Rezultātā – izsists aizmugurējais logs, norauts izpūtējs un buktes bagāžnieka vākā.” Zaudējuma apmērs sasniedza 890 eiro.

3. “Mazgājot logu, sasvēros un krītot aizķēru televizoru. Pašam nekas, televizors pagalam.” Zaudējuma apmērs sasniedza 520 eiro.
 
4. “Nejaukais kaimiņš pie auto piesēja trosi un tās otru galu pie darbojošās gāzes pievada, pēc tam, uzsākot braukt, ar auto pārrāva gan gāzes padevi, gan kopā ar cauruli izrāva caurumu mājas sienā.” Zaudējuma apmērs sasniedza 825 eiro.
 
5. “Nesot mājā augšā uz otro stāvu jauno dīvānu, vienam no nesējiem aizķeras kāja un no rokām izslīdēja jaunais dīvāns, kas krītot aizķēra arī trepju margas. Tā rezultātā bojāts ir gan dīvāns, gan trepju margas.“ Zaudējuma apmērs sasniedza 560 eiro.

6. “Braucot pa ceļu, pēkšņi ieraudzīju, ka no sānu ceļa man virsū griež tieši tāds pats auto kā manējais! Saskrējāmies.” Zaudējuma apmērs sasniedza 1340 eiro.

7. “Plīsa akvārijs un tādējādi tika nolieti kaimiņi.” Zaudējuma apmērs sasniedza 460 eiro.
 
8. “Iebraucu lielveikala apakšzemes stāvvietā, un uz auto bija velosipēds, eja bija par zemu un pret griestiem sabojāja velosipēdu.” Zaudējuma apmērs sasniedza 790 eiro.
 
9. “Naktī notika zādzība – tika uzlauztas durvis un nozagti divi velosipēdi, kā arī divi šampanieši, acīmredzot zagļi vēlējās vēl nosvinēt savu guvumu.” Zaudējuma apmērs sasniedza 1600 EUR.

10. “Pa nakti uz mašīnas motora pārsega ar asu priekšmetu bija ieskrāpēts rupjš vārds svešvalodā ar trim burtiem.” Zaudējuma apmērs sasniedza 380 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+