Mobilā versija
Brīdinājums +2.5°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
26. februāris, 2015
Drukāt

PA valdē turpmāk strādās Vladimirs Loginovs un Juris Vaskāns

Ministru kabinets

Attēlā Vladimirs Loginovs.

Valsts AS “Privatizācijas aģentūra” (PA) akcionāru ārkārtas sapulcē ceturtdien iecelta jauna aģentūras valde, PA priekšsēdētāja amatā atkārtoti ieceļot Vladimiru Loginovu, bet valdes locekļa – Juri Vaskānu.

Ekonomikas ministrijā (EM) informē, ka Loginovs PA valdes priekšsēdētāja pienākumus kopš 2014. gada novembra. Iepriekš viņš bijis PA Komercdarbības dienesta vadītājs, kā arī investora piesaistes bankai “Citadele” projekta vadītājs.
 
Savukārt Vaskānam jau ir iepriekšēja darba pieredze PA valdes locekļa amatā, viņš bijis arī  bankas “Citadele” un “Parex bankas” padomes loceklis.
 
PA valdes locekļu kandidātu atlases nominācijas komisija izvērtēja konkursā saņemtos kandidātu pieteikumus, no kuriem tie, kas saņēma visaugstāko novērtējumu un atbilda kandidātiem izvirzītajiem kritērijiem, izvirzīti izvērtēšanai ekonomikas ministrei Danai Reizniecei – Ozolai (ZZS).

Pēc kandidātu izvērtēšanas ekonomikas ministre pieņēma lēmumu par divu kandidātu iecelšanu PA valdē.

EM atzīmē, ka PA valdes locekļu kandidātu atlases process organizēts atbilstoši Publiskās personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā ietvertajiem nosacījumiem. Tie paredz valdes locekļu atlasi atbilstoši labas korporatīvās pārvaldības principiem, kas nodrošinot atklātu, godīgu un profesionālu valdes locekļu atlasi. Izveidota nominācijas komisija ar pārstāvjiem no EM, kā arī neatkarīgiem ekspertiem.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+