Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
26. februāris, 2015
Drukāt

PA valdē turpmāk strādās Vladimirs Loginovs un Juris Vaskāns

Ministru kabinets

Attēlā Vladimirs Loginovs.

Valsts AS “Privatizācijas aģentūra” (PA) akcionāru ārkārtas sapulcē ceturtdien iecelta jauna aģentūras valde, PA priekšsēdētāja amatā atkārtoti ieceļot Vladimiru Loginovu, bet valdes locekļa – Juri Vaskānu.

Ekonomikas ministrijā (EM) informē, ka Loginovs PA valdes priekšsēdētāja pienākumus kopš 2014. gada novembra. Iepriekš viņš bijis PA Komercdarbības dienesta vadītājs, kā arī investora piesaistes bankai “Citadele” projekta vadītājs.
 
Savukārt Vaskānam jau ir iepriekšēja darba pieredze PA valdes locekļa amatā, viņš bijis arī  bankas “Citadele” un “Parex bankas” padomes loceklis.
 
PA valdes locekļu kandidātu atlases nominācijas komisija izvērtēja konkursā saņemtos kandidātu pieteikumus, no kuriem tie, kas saņēma visaugstāko novērtējumu un atbilda kandidātiem izvirzītajiem kritērijiem, izvirzīti izvērtēšanai ekonomikas ministrei Danai Reizniecei – Ozolai (ZZS).

Pēc kandidātu izvērtēšanas ekonomikas ministre pieņēma lēmumu par divu kandidātu iecelšanu PA valdē.

EM atzīmē, ka PA valdes locekļu kandidātu atlases process organizēts atbilstoši Publiskās personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā ietvertajiem nosacījumiem. Tie paredz valdes locekļu atlasi atbilstoši labas korporatīvās pārvaldības principiem, kas nodrošinot atklātu, godīgu un profesionālu valdes locekļu atlasi. Izveidota nominācijas komisija ar pārstāvjiem no EM, kā arī neatkarīgiem ekspertiem.

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienam (2)Biznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+