Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. februāris, 2015
Drukāt

PA valdē turpmāk strādās Vladimirs Loginovs un Juris Vaskāns

Ministru kabinets

Attēlā Vladimirs Loginovs.

Valsts AS “Privatizācijas aģentūra” (PA) akcionāru ārkārtas sapulcē ceturtdien iecelta jauna aģentūras valde, PA priekšsēdētāja amatā atkārtoti ieceļot Vladimiru Loginovu, bet valdes locekļa – Juri Vaskānu.

Ekonomikas ministrijā (EM) informē, ka Loginovs PA valdes priekšsēdētāja pienākumus kopš 2014. gada novembra. Iepriekš viņš bijis PA Komercdarbības dienesta vadītājs, kā arī investora piesaistes bankai “Citadele” projekta vadītājs.
 
Savukārt Vaskānam jau ir iepriekšēja darba pieredze PA valdes locekļa amatā, viņš bijis arī  bankas “Citadele” un “Parex bankas” padomes loceklis.
 
PA valdes locekļu kandidātu atlases nominācijas komisija izvērtēja konkursā saņemtos kandidātu pieteikumus, no kuriem tie, kas saņēma visaugstāko novērtējumu un atbilda kandidātiem izvirzītajiem kritērijiem, izvirzīti izvērtēšanai ekonomikas ministrei Danai Reizniecei – Ozolai (ZZS).

Pēc kandidātu izvērtēšanas ekonomikas ministre pieņēma lēmumu par divu kandidātu iecelšanu PA valdē.

EM atzīmē, ka PA valdes locekļu kandidātu atlases process organizēts atbilstoši Publiskās personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā ietvertajiem nosacījumiem. Tie paredz valdes locekļu atlasi atbilstoši labas korporatīvās pārvaldības principiem, kas nodrošinot atklātu, godīgu un profesionālu valdes locekļu atlasi. Izveidota nominācijas komisija ar pārstāvjiem no EM, kā arī neatkarīgiem ekspertiem.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+