Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Kora, Kintija
Svētdiena, 18. februāris, 2018
21. augusts, 2017
Drukāt

Pa Valmieru klīst vīrietis, kurš uzmācas jaunajām māmiņām; cietušas vairākas sievietes (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policijā (VP) reģistrēti vairāki gadījumi, kad Valmierā kāds vīrietis uzmācies jaunajām māmiņām, tās apgrābstot un izsakot netiklas piezīmes, portāls LA.lv uzzināja VP.

Reģistrētajos gadījumos sievietes kopā ar bērniem devušās pastaigā, taču nedz ratiņi, nedz diennakts gaišais laiks nav personai traucējis veikt apkaunojošu uzmākšanos.

Divi gadījumi reģistrēti 26.jūlijā. Ap pulksten 11:19 Mazajā Stacijas ielā kāds vīrietis fiziski aizskāris 1994.gadā dzimušu sievieti. Pēc tam vīrietis esot uzmācies kādai citai sievietei. Šajā gadījumā vainīgais pats atzinies un noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt 3.augustā, pulksten 13:55 Valmierā, Dārza ielā, pulksten 13:55, vīrietis piegājis no mugurpuses 1988.gadā dzimušai sievietei un uzmācies tai, fiziski aizskarot un izsakot netiklas piezīmes. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

VP rīcībā ir informācija par citiem, līdzīgiem gadījumiem, taču cietušās personas nevēlas sniegt plašāku informāciju vai rakstīt iesniegumu. Policija aicina nebaidīties un ziņot par šādām situācijām, lai sekmīgāk tiktu pārtrauktas nelikumīgas darbības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+