Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijā dažos ceļu posmos atļaus braukt ar 100 km/h (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Arī šovasar plānots atsevišķos ceļu posmos atļaut palielināt ātrumu līdz 100 kilometriem stundā, šodien Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē skaidroja Satiksmes ministrijas Autosatiksmes departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns, informējot par spriesto pie padomes izveidotajā “Domnīcā”.

Jauns posms, kur varētu atļaut palielināt ātrumu, varētu būt uz Vidzemes šosejas pie Garkalnes.

Savukārt uz ceļiem, kuru malās ir uzbūvētas pusjoslas, ieteikts aizliegt iespēju izmantot tās autobraucējiem, tā vietā tās atvēlot velobraucējiem un gājējiem.

“Domnīcā” arī noraidīts priekšlikums kā obligātu pienākumu noteikt autobraucējiem izmantot ziemas riepas no 1.novembra, nevis 1.decembra, kā līdz šim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas, ka ātrums ir avāriju cēlonis un visas pūles sodīt ātruma pārkāpējus, ir bezcerīgs pasākums, tie ir meli, ka ar ātruma ierobežošanu uz ceļiem sasniegs rezultātu. Apdzīšana nelaikā un nevietā – tas ir traģēdiju cēlonis, ko var izraisīt zem 90 km. Lai “ķer” tos, kuri apdzen zem zīmes “apdzīt aizliegts”, ap
    dzen pie nepārtrauktās līnijas, līkumos utt.

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no LatvijasTīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+