Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijā dažos ceļu posmos atļaus braukt ar 100 km/h (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Arī šovasar plānots atsevišķos ceļu posmos atļaut palielināt ātrumu līdz 100 kilometriem stundā, šodien Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē skaidroja Satiksmes ministrijas Autosatiksmes departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns, informējot par spriesto pie padomes izveidotajā “Domnīcā”.

Jauns posms, kur varētu atļaut palielināt ātrumu, varētu būt uz Vidzemes šosejas pie Garkalnes.

Savukārt uz ceļiem, kuru malās ir uzbūvētas pusjoslas, ieteikts aizliegt iespēju izmantot tās autobraucējiem, tā vietā tās atvēlot velobraucējiem un gājējiem.

“Domnīcā” arī noraidīts priekšlikums kā obligātu pienākumu noteikt autobraucējiem izmantot ziemas riepas no 1.novembra, nevis 1.decembra, kā līdz šim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas, ka ātrums ir avāriju cēlonis un visas pūles sodīt ātruma pārkāpējus, ir bezcerīgs pasākums, tie ir meli, ka ar ātruma ierobežošanu uz ceļiem sasniegs rezultātu. Apdzīšana nelaikā un nevietā – tas ir traģēdiju cēlonis, ko var izraisīt zem 90 km. Lai “ķer” tos, kuri apdzen zem zīmes “apdzīt aizliegts”, ap
    dzen pie nepārtrauktās līnijas, līkumos utt.

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+