Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijā dažos ceļu posmos atļaus braukt ar 100 km/h (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Arī šovasar plānots atsevišķos ceļu posmos atļaut palielināt ātrumu līdz 100 kilometriem stundā, šodien Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē skaidroja Satiksmes ministrijas Autosatiksmes departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns, informējot par spriesto pie padomes izveidotajā “Domnīcā”.

Jauns posms, kur varētu atļaut palielināt ātrumu, varētu būt uz Vidzemes šosejas pie Garkalnes.

Savukārt uz ceļiem, kuru malās ir uzbūvētas pusjoslas, ieteikts aizliegt iespēju izmantot tās autobraucējiem, tā vietā tās atvēlot velobraucējiem un gājējiem.

“Domnīcā” arī noraidīts priekšlikums kā obligātu pienākumu noteikt autobraucējiem izmantot ziemas riepas no 1.novembra, nevis 1.decembra, kā līdz šim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas, ka ātrums ir avāriju cēlonis un visas pūles sodīt ātruma pārkāpējus, ir bezcerīgs pasākums, tie ir meli, ka ar ātruma ierobežošanu uz ceļiem sasniegs rezultātu. Apdzīšana nelaikā un nevietā – tas ir traģēdiju cēlonis, ko var izraisīt zem 90 km. Lai “ķer” tos, kuri apdzen zem zīmes “apdzīt aizliegts”, ap
    dzen pie nepārtrauktās līnijas, līkumos utt.

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+