Mobilā versija
+10.3°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
27. janvāris, 2017
Drukāt

Pa vienam zīmējumam dienā. Izstāde Kalnciema kvartālā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 4. līdz 25. februārim Rīgā, Kalnciema kvartāla galerijā būs apskatāma mākslinieces Kristīnes Graudules–Putnieces izstāde: “Zīmēšanas maratons – 366 dienas”, kas ir personisks izaicinājums vesela gada garumā, LA.lv uzzināja radošajā kvartālā.

Māksliniece apņēmusies katru dienu neatkarīgi no apstākļiem, veltīt divas līdz trīs stundas tam, lai radītu vienu zīmējumu, rezultātā 366 dienas – 366 zīmējumi.

Katrs darbs ir unikāls, radīts tikai vienā konkrētajā dienā. Katrai dienai un darbam ir savs stāsts, piedzīvojums un mirklis. 2016. gads nav aptverams vai izstāstāms, bet sajūtams un katram tomēr savs, ar savām acīm apskatāms.

Kristīne Graudule–Putniece 2014. gadā ieguvusi Latvija Mākslas akadēmijas Maģistra grādu Vizuālās komunikācijas apakšnozarē. 2012. gadā saņēmusi Borisa Bērziņa stipendiju. Sarīkojusi vairākas personālizstādes un piedalījusies grupu izstādēs. Izveidojusi Jelgavā mākslas studiju “Grafita”, kur dalās ar savām zīmēšana prasmēm. Strādā Jelgavas mākslas skolā.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+