×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
23. oktobris, 2017
Drukāt

Paaugstinās nodokli par mājokļiem, kuros neviens nav deklarēts (8)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Tukuma novadā no 1.janvāra paaugstinās nodokli par mājokļiem, kuros neviens nav deklarēts, aģentūra LETA uzzināja novada pašvaldībā.

Par nekustamo īpašumu, kas paredzēts dzīvošanai, bet tajā nav deklarēta neviena persona, tiks noteikta paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme 1,5% apmērā no kadastrālās vērtība.

Paaugstinātā likme tiks piemērota dzīvojamajām ēkām un dzīvojamo māju palīgēkām, dzīvokļiem. Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa likme – no 0,2% līdz 0,6% no kadastrālās vērtības – saglabāsies, ja 1.janvārī attiecīgajā nekustamā īpašuma objektā būs deklarēta vismaz viena persona.

Tukuma novada pašvaldība aicina līdz gada beigām īpašumā deklarēt reāli dzīvojošās personas, lai izvairītos no paaugstinātās nodokļa likmes.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. kas pašvaldībai par daļu ,ka manā mājā nav neviens piedeklarēts? Man Tukumā varbūt ir brīvdienu māja . Pilnīgs vājprāts …Kāds arguments tādam nodokļa paaugstinājumam?

  2. Neuztraucies, tevi atradīs, dzīsies pakaļ, ja aizbēgsi no valsts un piedzīs maksāt nodokļus ne tikai mītnes zemē, bet arī Latvijai.

    Vienīgais, ja tevi pasludinās par bezvēsts pazudušu – tev nodokļus nepaņems.

    “Lielā banda” tevi sodīs tik un tā, lai paši varētu nemaksāt nodokļus vai dabūt atlaidi miljonos. Tev jāsaprot, ka “bandu” jābaro, bez naudas nekas nesanāks.

  3. Drizuma bus nodokli par kapa vietu!Vissdebilaka valsts visa pasaule!

  4. tiešāām te dziivot paliek par traku — KO VEEL IZDOMAASIET GUDRIISI KAUNA VAIRS NAV NEMAZ

  5. kas būs nākošais fokus latviešu valstī – īpašumā jābūt deklarētām trim bēgļu ģimenēm , lai nav paaugstinātā likme?

Draugiem Facebook Twitter Google+