×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. aprīlis, 2013
Drukāt

Paaugstināta maksa tikai nelielai daļai


Foto - LETAFoto - LETA

Saņēmu paziņojumu, ka no 1. maija palielināsies “Lattelecom” fiksētā tālruņa abonēšanas maksa. Vai pensionāriem patiešām būs jāatsakās no tālruņa? 
Ingrīda Ziemele Rīgā

 

Abonēšanas maksa no 1. maija būs paaugstināta lata robežās pavisam mazai pakalpojumu lietotāju daļai, turklāt būšot daudz izdevīgāki tarifu plāni, atbild “Lattelecom” pātstāve Līga Bite. “Esam slēguši tarifu plānu “Mini”, tā vietā izveidojot pakalpojumu “Sociālais”, kas klientiem piedāvā par 50% lētākas sarunas uz mobilajiem tālruņiem, kā arī par 65% lētākas sarunas “Lattelecom” tīklā. Savukārt tarifu plāna “Ekonomiskais” lietotājiem piedāvājam brīvdienās bez papildu maksas sazināties “Lattelecom” tīklā, kā arī esam pievienojuši vēl 20 valstis, uz kurām zvanot piemērots īpaši izdevīgs tarifs,” viņa skaidro.

 

Ja gribat mainīt pakalpojuma sniedzēju

* Pārskatiet savus telefona rēķinus, lai noskaidrotu, kādus izsaukumus veicat, cik ilgi runājat, cik daudz izmantojat starptautiskos izsaukumus utt.

* Noskaidrojiet pakalpojuma sniedzējus, kas darbojas jūsu dzīvesvietā.

* Salīdziniet pakalpojumus pēc to savienojuma maksas, minimālās cenas par katru izsaukumu; sarunas ilguma uzskaites; cenas brīvdienās, dažādos dienas laikos; atlaidēm; pakalpojumu sniedzēja maiņas nosacījumiem; summas, kas jāmaksā mēnesī; papildu pakalpojumiem.

* Mājas jeb fiksētā telefona pakalpojumu sniedz pavisam 33 komersanti Latvijā.

Avots: www.sprk.gov.lv

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+