Latvijā
Novados

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā Skultes pagastā nodeg saimniecības ēka0

Foto LETA

Šonakt Limbažu novadā, Skultes pagastā kādā saimniecības ēkā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Informāciju par ugunsgrēku ugunsdzēsēji glābēji saņēma plkst, 23.57. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu mūra ēkas pirmais, otrais stāvs, jumts, malkas šķūnis un piebūve ar kopējo degšanas platību 398m2. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās viens cilvēks.

Plkst. 3.13 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, koka sols, mežs, elektrības vadi, elektrības rozete, saimniecības ēka, dzīvojamās mājas ārsiena, dzīvojamās mājas balkons, četras dārza mājas, šķūnis un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji dzēsa 16 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 3,6 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Ķekavas novada Ķekavas pagastā, kur dega pērnā zāle un niedres divu hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 69 izsaukumus – 40 uz ugunsgrēku dzēšanu un 19 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv