Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pabeidz iesāktos darbus! Horoskopi 17. decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Pēdējā īsti rosīgā nedēļa pirms svētku sezonas ir sākusies. Pabeidz iesāktos darbus, lai nekas netraucētu baudīt skaistos mirkļus gada nogalē.

Auns

Šodien visvienkāršākās lietas dāvās Aunam neparastas izjūtas. Vērts pieņemt uzaicinājumu pavadīt laiku kompānijā, kurā pazīsti tikai dažus cilvēkus – vari iegūt jaunus, labus draugus un izveidot noderīgus kontaktus.

Vērsis

Vērsim laba diena, lai paveiktu sakrājušos darbiņus pirms Ziemassvētku brīvdienu sākuma. Neviens nenovērsīs tavu uzmanību, tāpēc viss ritēs ļoti raiti. Vakarā Vērsis daudz domās par bērnību, tās gaišajiem un jaukajiem brīžiem. Ļaujies nostaļģijai, piezvani vecākiem!

Dvīņi

Dvīņi tik ilgi sapņojuši, ka kāds cits beidzot uzņemtos iniciatīvu un sarīkotu ātro ballīti tieši viņiem. Iespējams, šis sapnis drīz īstenosies, bet šodien turpini vien sapņot. Dvīņiem laiks atcerēties, ka dzīvē ir ne tikai darbs.

Vēzis

Šodien Vēzis gozēsies pretējā dzimuma uzmanības saulītē, izmanto šo situāciju pareizi. Vakaru vēlams pavadīt mierīgā atmosfērā, piemēram, noskatoties kādu filmu vai palasot labu grāmatu.

Lauva

Šodien Lauva var aizrauties ar kaut ko tik ļoti, ka pat nepamanīs, kā pagājusi diena. Ja prāts mudinās izdarīt kaut ko ne sevišķi labi, atceries, ka zeme ir apaļa un jebkura rīcība tā vai citādi ietekmē tavu nākotni.

Jaunava

Pēc brīvdienu atpūtas pirmdienas labais noskaņojums dāvās tev spārnus. Izdosies paveikt ļoti daudz, un rezultāti iepriecinās. Bet emocijas labāk apvaldīt, jo ne visiem šī diena ir vienlīdz enerģiska. Vakarā vēlams uzklausīt kādu ģimenes locekli un iejusties viņa situācijā.

Svari

Labs, kas labi beidzas – tieši ar šādu domu šodien dzīvos Svari. Nav vērts noskumt, pat ja šodien neizdodas izdarīt visu iecerēto, jo rīt varēsi visu turpināt. Pievērs vairāk uzmanības bērniem, viņiem vajadzīgs tavs atbalsts!

Skorpions

Skorpions būs sev neierasti pacilātā noskaņojumā, jo itin viss liecina par drīzajiem svētkiem. Vērts ieklausīties sevī – kādas brīvdienas tu gatavo sev un saviem mīļajiem. Varbūt šogad izdomāt kaut ko jaunu?

Strēlnieks

Šodien Strēlniekam pienācis laiks rīkoties, galvenokārt plānojot to, kas vēl izdarāms līdz gada beigām. Var ierasties negaidīti ciemiņi, pat ja vakarā plānoji kaut ko citu, bet neuztraucies – vakars būs patīkams.

Mežāzis

Uzzināsi jaunumus, kas krasi izmainīs tavu dzīvi, piešķirot tai jaunas, spilgtas krāsas. Centies atrast laiku kādai nodarbei, kas veicinās tavu garīgo attīstību, vēlams, jomā, kura tev līdz šim bijusi sveša un pat nedaudz biedējoša.

Ūdensvīrs

Šodien gaisīgais Ūdensvīrs varēs laimei ne tikai pieskarties, bet arī to kārtīgi pataustīt. Palīdzi otrajai pusītei tikt galā ar mājas darbiem, lai vakaru varētu pavadīt kopīgā atpūtā.

Zivis

Šodien Zivis ir neievainojamas, viss izdodas un norit pēc plāna. Zvaigznes iesaka nepavadīt darbā ilgāk laika nekā nepieciešams un vakarā nesēdēt ilgi pie datora, bet laikus doties pie miera, jo jau rīt atkal gaida lieli darbi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv