Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
29. decembris, 2014
Drukāt

Pabeigta Adrijas jūrā ugunsgrēkā cietušā prāmja pasažieru evakuācija

LETA/AFP

Pasažieru evakuācija no Adrijas jūrā ugunsgrēkā cietušā prāmja “Norman Atlantic” ir pabeigta, pirmdien paziņoja Itālijas karaflote.

Uz kuģa, kas tauvā tiks aizvilkts uz ostu, palikuši tikai deviņi komandas locekļi, apliecināja karaflotes pārstāvji.

Atbilstoši Itālijas un Grieķijas varasiestāžu informācija traģēdijā dzīvību zaudējuši pieci cilvēki.

Ugunsgrēks uz prāmja “Norman Atlantic” izcēlās naktī uz svētdienu, kad tas bija ceļā no Patras ostas Grieķijā uz Ankonu Itālijā. Uz kuģa atradās teju 500 cilvēku.

Prokuratūra Bari pilsētā, Itālijā, pirmdien uzsāka krimināllietu par ugunsgrēka izcelšanos uz “Norman Atlantic”. Izmeklētāji centīsies noskaidrot, kā ugunsgrēks izraisījies, vai pie tā izcelšanās vainojama nolaidība, kāpēc liesmas bijušas tik spēcīgas, ka pasažieriem pat bijis jābaidās, ka viņi var sadegt dzīvi vai nosmakt biezajos dūmos.

Itālijas uzņēmums, kuram pieder kuģis, uzstāj, ka tas bijis kārtībā un 19.decembrī tam veikta tehniskā apskate.

Kuģa apkalpe acīmredzami nav bijusi gatavi ārkārtas situācijai un nav zinājusi, kā organizēt evakuāciju, pastāstīja pasažieris, kurš viens no pirmajiem tika nogādāts Itālijā.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+