Mobilā versija
+14.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
29. decembris, 2014
Drukāt

Pabeigta Adrijas jūrā ugunsgrēkā cietušā prāmja pasažieru evakuācija

LETA/AFP

Pasažieru evakuācija no Adrijas jūrā ugunsgrēkā cietušā prāmja “Norman Atlantic” ir pabeigta, pirmdien paziņoja Itālijas karaflote.

Uz kuģa, kas tauvā tiks aizvilkts uz ostu, palikuši tikai deviņi komandas locekļi, apliecināja karaflotes pārstāvji.

Atbilstoši Itālijas un Grieķijas varasiestāžu informācija traģēdijā dzīvību zaudējuši pieci cilvēki.

Ugunsgrēks uz prāmja “Norman Atlantic” izcēlās naktī uz svētdienu, kad tas bija ceļā no Patras ostas Grieķijā uz Ankonu Itālijā. Uz kuģa atradās teju 500 cilvēku.

Prokuratūra Bari pilsētā, Itālijā, pirmdien uzsāka krimināllietu par ugunsgrēka izcelšanos uz “Norman Atlantic”. Izmeklētāji centīsies noskaidrot, kā ugunsgrēks izraisījies, vai pie tā izcelšanās vainojama nolaidība, kāpēc liesmas bijušas tik spēcīgas, ka pasažieriem pat bijis jābaidās, ka viņi var sadegt dzīvi vai nosmakt biezajos dūmos.

Itālijas uzņēmums, kuram pieder kuģis, uzstāj, ka tas bijis kārtībā un 19.decembrī tam veikta tehniskā apskate.

Kuģa apkalpe acīmredzami nav bijusi gatavi ārkārtas situācijai un nav zinājusi, kā organizēt evakuāciju, pastāstīja pasažieris, kurš viens no pirmajiem tika nogādāts Itālijā.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+