Latvijā
Novados

Pabeigta degvielas pārsūknēšana no šorīt avārijā iesaistītās “Circle K” autocisternas0


ILustratīvs attēls
ILustratīvs attēls
Foto LETA

Pēc apmēram sešu stundu darba ir pabeigta 31 000 litru degvielas pārsūknēšana no šorīt Dobeles novadā avarējušā degvielas vedēja cisternas, aģentūru LETA informēja “Circle K Latvia” pārstāve Ieva Stūre.

Viņa stāstīja, ka tika organizēti negadījuma seku novēršanas darbi, lai nepieļautu degvielas noplūdi apkārtējā vidē. Aptuveni sešu stundu laikā tika pārpumpēta visa dīzeļdegviela negadījumā cietušās autocisternas uz citu degvielas vedēju.

“Degvielas noplūde apkārtējā vidē nav notikusi, un kaitējums videi nav nodarīts,” apgalvoja Stūre, piebilstot, ka patlaban joprojām turpinās avarējušā degvielas vedēja evakuācijas darbi.

Kā ziņots, “Circle K Latvia” un tās sadarbības partneris “Hoyer Latvia”, kas nodrošina degvielas vedēju pakalpojumus, bija piesaistījuši papildus vides speciālistus, kas sniedz konsultācijas, lai varētu novērst degvielas noplūdes risku un iespējamu kaitējumu apkārtējai videi.

LETA jau vēstīja, ka šodien ap plkst.9.30 uz A9 ceļa Rīga-Liepāja, Dobeles novadā, notika ceļa satiksmes negadījums, kurā sadursmē cieta vieglā automašīna un degvielas vedējs.

Sadursmes rezultātā bojā gāja vieglās automašīnas vadītājs.

Saskaņā ar Valsts policijas sākotnēji sniegto informāciju, vieglās automašīnas vadītājs sāka priekšā braucošās vieglās automašīnas apdzīšanu, un, iebraucot pretējā joslā, sadūrās ar pretim braucošo degvielas vedēju.

LA.lv