Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
28. oktobris, 2013
Drukāt

Pabeigta Dienvidu tilta 3.kārtas būvniecība; satiksmei atklās pievadceļus Zemgales virzienā

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgā, Pārdaugavā, pabeigti Dienvidu tilta 3. kārtas būvniecības darbi, un otrdien, 29.oktobrī, plkst. 13 svinīgi tiks atklāta satiksme pa jaunizbūvēto Jāņa Čakstes gatvi, kas savieno Dienvidu tiltu ar Ziepniekkalna ielu, liecina Rīgas domes informācija.

Dienvidu tilta 3. kārtas laikā izbūvēta jauna automaģistrāle – Jāņa Čakstes gatve – un nobrauktuves no Dienvidu tilta līdz Ziepniekkalna ielai. Satiksmes mezglā ir izbūvēti divi divlīmeņu šķērsojumi: Jāņa Čakstes gatves un Bauskas ielas šķērsojums, kā arī Jāņa Čakstes gatves un Ziepniekkalna ielas šķērsojums.

Svinīgajā atklāšanas pasākumā otrdien piedalīsies Rīgas domes vadība, kā arī būvnieku pārstāvji.

LETA vēsta, ka tilta trešās kārtas būvniecība izmaksājusi 17,2 miljonus latu. Būvdarbus 2009.gadā sāka AS “Transport Systems” (bijusī AS “Dienvidu tilts”), kas plānoja tos pabeigt 2011.gadā. Taču 2010.gada vidū darbi finansējuma trūkuma dēļ pārtraukti, un līgums ar uzņēmējiem lauzts.

Pērn izsludinātajā iepirkuma konkursā par Dienvidu tilta trešās kārtas būvdarbu pabeigšanu uzvarēja pilnsabiedrība “ACB, Tilts un Viadukts”.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+