Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
28. oktobris, 2013
Drukāt

Pabeigta Dienvidu tilta 3.kārtas būvniecība; satiksmei atklās pievadceļus Zemgales virzienā

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgā, Pārdaugavā, pabeigti Dienvidu tilta 3. kārtas būvniecības darbi, un otrdien, 29.oktobrī, plkst. 13 svinīgi tiks atklāta satiksme pa jaunizbūvēto Jāņa Čakstes gatvi, kas savieno Dienvidu tiltu ar Ziepniekkalna ielu, liecina Rīgas domes informācija.

Dienvidu tilta 3. kārtas laikā izbūvēta jauna automaģistrāle – Jāņa Čakstes gatve – un nobrauktuves no Dienvidu tilta līdz Ziepniekkalna ielai. Satiksmes mezglā ir izbūvēti divi divlīmeņu šķērsojumi: Jāņa Čakstes gatves un Bauskas ielas šķērsojums, kā arī Jāņa Čakstes gatves un Ziepniekkalna ielas šķērsojums.

Svinīgajā atklāšanas pasākumā otrdien piedalīsies Rīgas domes vadība, kā arī būvnieku pārstāvji.

LETA vēsta, ka tilta trešās kārtas būvniecība izmaksājusi 17,2 miljonus latu. Būvdarbus 2009.gadā sāka AS “Transport Systems” (bijusī AS “Dienvidu tilts”), kas plānoja tos pabeigt 2011.gadā. Taču 2010.gada vidū darbi finansējuma trūkuma dēļ pārtraukti, un līgums ar uzņēmējiem lauzts.

Pērn izsludinātajā iepirkuma konkursā par Dienvidu tilta trešās kārtas būvdarbu pabeigšanu uzvarēja pilnsabiedrība “ACB, Tilts un Viadukts”.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+