×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
9. decembris, 2014
Drukāt

Pabeigti plānotie remontdarbi (1)

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Ir pabeigti šā gada plānotie būvdarbi valsts autoceļu tīklā. Projekti, kurus bija plānots pabeigt šogad, ir pilnībā īstenoti, savukārt īpaši apjomīgajos, uz nākamo gadu pārejošos, ceļu būvobjektos ieviests tehnoloģiskais pārtraukums līdz pavasarim.

Šāds pārtraukums ir ieviests kopumā trīspadsmit ceļu būvobjektiem visā Latvijā, no tiem septiņi ir uz valsts galvenajiem autoceļiem.

Lai pēc iespējas mazāk traucētu satiksmei, objektos, kuros remontdarbi turpināsies pavasarī, atjauno divvirzienu kustību pa cietu līdzenu segumu, saglabājot vien paredzētos ātruma ierobežojumus. Aicinām autovadītājus ar izpratni izturēties pret šādi samazinātu ātruma režīmu pat uz vizuāli šķietami pabeigta ceļa, jo tam pagaidām var nebūt uzklāta pēdējā asfalta virskārta, brauktuves marķējums vai trūkst cita satiksmei būtiska aprīkojuma.

Piemēram, 24 kilometru garajā remontposmā starp Varakļāniem un Rēzekni, kur vasaras laikā bija līdz pat divpadsmit luksoforiem, šobrīd nav neviena, bet maksimālais atļautais ātrums atsevišķos posmos ir 50 km/h. Līdzīgi ir arī posmā no Jelgavas uz Elejas pusi, kur ārpus apdzīvotām vietām maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 70 km/h.

Uz ziemas laiku pārtraukto ceļu remontposmu uzturēšana tiek nodrošināta tādā pašā līmenī kā visam attiecīgajam ceļam. Ar autoceļu remontdarbu karti, kā arī ceļu ziemas uzturēšanas klasēm un prasībām var iepazīties LVC mājas lapā: http://lvceli.lv/lat/celu_lietotajiem/Ziemas_uzturesanas_klases/autocelu_iedalijums_klases

Plašāku informāciju par braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem jautājumiem varat iegūt, zvanot LVC Satiksmes informācijas centram pa diennakts tālruni 80005555, kā arī LVC “Twitter” un “Facebook” kontos, kā arī reāllaika navigācijas aplikācijā “WAZE”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. jums laikam nav saprašanas , ka Varakļāni un Viļāni ir 2 dažādas pilsētas.

Draugiem Facebook Twitter Google+