Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
4. jūnijs, 2012
Drukāt

Pabeigts bedrīšu remonts uz valsts galvenajiem autoceļiem

bedres_cels2

Pabeigts bedrīšu remonts uz galvenajiem valsts autoceļiem, aģentūrai BNS pavēstīja Latvijas autoceļu pārvaldītāja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Satiksmes informācijas centrā.

Līdz 1.jūnijam ir pabeigta brauktuves seguma defektu labošana uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem ceļiem, kas atbilst A uzturēšanas klasei, paskaidroja LVC. “Kopumā šopavasar jau ir saremontēti apmēram 215 tūkstoši kvadrātmetru (m2) bedrīšu valsts autoceļu tīklā,” informēja LVC pārstāvji.

Ceļu bedrīšu remonta pamattehnoloģija ir to aizpildīšana ar šķembām un bitumena emulsiju, kas ir universāla un īpaši piemērota ceļu segumiem ar augstu bojājumu pakāpi, pastāstīja LVC pārstāvji. “Šo darbu vietās tiek noteikti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi – darbu laikā to norises vietā lokāli sašaurina brauktuvi un ierobežo braukšanas ātrumu. Arī pēc darbu beigām, līdz iestrādātais materiāls iegūst gala īpašības, remontposmā nosaka maksimālā ātruma ierobežojumu 50 līdz 70 kilometri stundā (km/h) uz periodu līdz trim diennaktīm,” klāstīja LVC Satiksmes informācijas centrā.

Lai nenodarītu kaitējumu savam un citiem automobiļiem, LVC pārstāvji arī aicināja autovadītājus būt uzmanīgiem, ievērojot atļauto braukšanas ātrumu, drošu distanci starp transportlīdzekļiem un noteikto satiksmes organizācijas kārtību ceļu remonta vietās.

Saskaņā ar sniegto informāciju bedrīšu remonts uz pārējiem valsts autoceļiem – B, C un D uzturēšanas klases – visā Latvijas teritorijā turpināsies līdz 1.jūlijam.

LVC ir izveidoti 2004.gada nogalē un pieder valstij. LVC pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām. 2011.gadā LVC strādāja ar 7,342 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 2,9% vairāk nekā 2010.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pērn bija 38,3 tūkstoši latu, kas ir par 12,8% mazāk nekā gadu iepriekš.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+