×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
20. janvāris, 2014
Drukāt

Pabeigts jaunās “Zvaigžņu karu” filmas scenārijs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Amerikāņu režisors Dž. Dž. Abramss paziņojis, ka “Star Wars” (“Zvaigžņu kari”) sērijas nākamās daļas scenārijs pabeigts agrāk, nekā plānots.

Abramss to sacerēja sadarbībā ar scenāristu Lorensu Kasdanu.

“Mēs ļoti smagi strādājām. Scenārijs nu ir gatavs, un mēs gatavojamies filmēšanai. Darbs noris pilnā sparā,” atklāja režisors.

Abramss arī sacīja, ka vienai no galvenajām lomām esot izraudzījies seriāla “Breaking Bad” (“Pārkāpt robežu”) aktieri Džesiju Plemonsu. “Viņš ir viens no aktieriem, ko esmu aicinājis uz pārrunām,” norādīja režisors.

Ilgi gaidītā filma “Zvaigžņu kari 7” iznāks 2015. gada 18. decembrī. Plānots, ka ik pēc diviem vai trim gadiem iznāks jauna “Zvaigžņu karu” kinolente.

Iepriekšējo “Zvaigžņu karu” filmu aktieri Kerija Fišere un Harisons Fords ļāvuši noprast, ka arī piedalīsies gaidāmajā kinolentē, lai arī kinostudija to vēl nav apstiprinājusi.

Kā jau ziņots, “Disney” pagājušogad par 4,05 miljardiem ASV dolāru (2,16 miljardiem latu) pārpirka režisora Džordža Lūkasa kinostudiju “Lucasfilm” un līdz ar to arī tiesības uz “Zvaigžņu karu” franšīzi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+