Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. janvāris, 2014
Drukāt

Pabriks ar jaunsargiem spēlēs Latvijā radīto stratēģisko galda spēli “Goldingen”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 9. janvārī, plkst.13:00 Aizsardzības ministrijā Latvijā radītās galda spēles „Goldingen” autors Jānis Gruzinskis pasniegs spēļu komplektus jaunsargiem. Spēli kopā ar jaunsargiem pirmo reizi spēlēs aizsardzības ministrs Artis Pabriks.
Pasākumā piedalīsies Jaunsardzes vadība, triju Jaunsardzes novadu vadītāji un jaunsargu pārstāvji.
„Spēles mērķis ir aicināt cilvēkus sanākt kopā, būt aktīviem un komunikabliem – īpaši nozīmīgi tas ir laikā, kad bērni un jaunieši arvien vairāk laika pavada virtuālajā vidē,” uzsver spēles autors. „Jaunsargi aktīvi parāda cieņu savai valstij un ir Latvijas patrioti, tāpēc vēlos dāvināt jaunsargiem trīs spēļu „Goldingen” komplektus – katram novadam vienu.”
J. Gruzinskis uzsver, ka „Goldingen” ir senais Kuldīgas nosaukums, un šī spēle izgudrota, zīmēta, testēta un ražota Latvijā.
“Goldingen” ir stratēģijas galda spēle par meistardarbu būvniecību un hercoga titula izcīnīšanu Goldingen Karalistē. Spēles darbība norisinās no 16. gadsimta vidus līdz 17. gadsimtam Goldingen Karalistē, kas ir jauno laiku sākums Eiropā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+