Mobilā versija
+17.0°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
7. janvāris, 2014
Drukāt

Pabriks ar jaunsargiem spēlēs Latvijā radīto stratēģisko galda spēli “Goldingen”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 9. janvārī, plkst.13:00 Aizsardzības ministrijā Latvijā radītās galda spēles „Goldingen” autors Jānis Gruzinskis pasniegs spēļu komplektus jaunsargiem. Spēli kopā ar jaunsargiem pirmo reizi spēlēs aizsardzības ministrs Artis Pabriks.
Pasākumā piedalīsies Jaunsardzes vadība, triju Jaunsardzes novadu vadītāji un jaunsargu pārstāvji.
„Spēles mērķis ir aicināt cilvēkus sanākt kopā, būt aktīviem un komunikabliem – īpaši nozīmīgi tas ir laikā, kad bērni un jaunieši arvien vairāk laika pavada virtuālajā vidē,” uzsver spēles autors. „Jaunsargi aktīvi parāda cieņu savai valstij un ir Latvijas patrioti, tāpēc vēlos dāvināt jaunsargiem trīs spēļu „Goldingen” komplektus – katram novadam vienu.”
J. Gruzinskis uzsver, ka „Goldingen” ir senais Kuldīgas nosaukums, un šī spēle izgudrota, zīmēta, testēta un ražota Latvijā.
“Goldingen” ir stratēģijas galda spēle par meistardarbu būvniecību un hercoga titula izcīnīšanu Goldingen Karalistē. Spēles darbība norisinās no 16. gadsimta vidus līdz 17. gadsimtam Goldingen Karalistē, kas ir jauno laiku sākums Eiropā.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+