Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
28. oktobris, 2013
Drukāt

Pabriks darba vizītē ASV (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Nedēļas nogalē aizsardzības ministrs Artis Pabriks devies uz ASV, kur viņš līdz 1. novembrim darba vizītes ietvaros tiksies ar ASV aizsardzības ministru Čaku Heiglu un citām augsta līmeņa amatpersonām, lai diskutētu par Baltijas un ziemeļvalstu reģiona drošības izaicinājumiem un divpusējo sadarbību. Tāpat ministrs piedalīsies diskusijās par Baltijas reģiona drošības izaicinājumiem, transatlantiskajām attiecībām, 2014. gada NATO samitu un Latvijas ES prezidentūru. Vizītes laikā Pabriks apmeklēs Armijas kara koledžu Pensilvānijā, tiksies ar Vašingtonā dzīvojošajiem latviešiem un uzstāsies ar lekciju latviešu svētdienas skolā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+