×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. oktobris, 2017
Drukāt

Pabriks: politiķiem jāpārvar savs ego, nedrīkst pieļaut koalīciju starp ZZS un “Saskaņu” (16)

Kadrs no videoKadrs no video

“Katram, protams, ir savas ambīcijas, vēlmes, ego. Bet tie pašreizējā situācijā ir jāpārvar. Mums ir iespēja pārkāpt pāri personīgām ambīcijām, nolikt tās pie malas un piedāvāt kaut ko labāku un jaunāku,” Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks (“Vienotība”) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “TOP5”, komentējot Mārtiņa Bondara (LRA/LA), Venta Armanda Kraukļa (Vidzemes partija), Jura Pūces (“Latvijas attīstībai”) un paša Pabrika aicinājumu partijām apvienot spēkus startam nākamā gada Saeimas vēlēšanās. Pabriks piemetināja, ka viens no apvienības mērķiem ir novērst koalīcijas izveidošanos starp Zaļo un zemnieku savienību un partiju “Saskaņa”: “Manā izpratnē tas ir nopietns apdraudējums Latvijas nākotnei. Šāda tipa koalīciju es savā valstī nevēlētos redzēt.”

Pabriks sacīja, ka neatbalsta cilvēku novēršanos no politikas vai aiziešanu no partijas, jo uzskata, ka šāds ceļš ir pieņemams tikai tad, ja nav citu iespēju. “Aiziet prom ir vieglāk. Es to zinu, jo es pats esmu gājis projām. Esmu nolicis ministra karjeru pie malas, esmu pametis arī partijas. Bet tas ir ceļš, kad tu vairs neredzi citu iespēju,” norādīja Pabriks.

Politiķis uzskata, ka pašlaik neesam nonākuši šādā strupceļā un, pārkāpjot savus ego, politiķi spētu paveikt ko labu. “Katram, protams, ir savas ambīcijas, savas vēlmes, savi ego. Bet tie pašreizējā situācijā ir jāpārvar. Es domāju, ka pašreiz mums ir iespēja pārkāpt pāri personīgām ambīcijām, nolikt tās pie malas, mēģināt vienoties un piedāvāt kaut ko labāku un jaunāku,” aicināja Pabriks.

Pabriks pieļauj, ka latvieša daba padara apvienošanās procesu grūtāku, tomēr politiķiem ir jāspēj vienoties par kopīgu ceļu. “Es un pārējie 20 cilvēki, kas šo vēstuli ir parakstījuši, aicinām sēsties pie galda un runāt. Mums, latviešiem, nepatīk runāt ģimenē, nepatīk runāt biznesā, nepatīk runāt politikā. Pārkāpsim tam pāri un mēģināsim vienoties,” raidījumā sacīja Pabriks.

Eiroparlamenta deputāts uzskata, ka, izveidojot šādu apvienību, varam attīstīt valsti un panākt Lietuvu un Igauniju. “Katram būs kaut drusciņ jāpiekāpjas, bet ir iespēja, ka mēs varbūt tomēr varam beidzot panākt Igauniju un Lietuvu, par ko mēs runājam jau 15 gadus!” prognozē Pabriks.

Pabriks arī atzina, ka viens no apvienošanās mērķiem ir novērst koalīcijas izveidošanos starp ZZS un “Saskaņu”. “Tas nav vienīgais mērķis, bet, protams, ka tas manā izpratnē ir nopietns apdraudējums Latvijas nākotnei. Šāda tipa koalīciju es savā valstī nevēlētos redzēt,” raidījumā apgalvoja Pabriks.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. … Bezabrene … seviski siem 10 vestules parakstitajiem vairs nav vietas … jo, jus izpardevat savu godu personigi izmantojot tautai nezinamas saistibas … un piedaloties partijas kuru politika vienmer bijusi pret nacionalas valsts attistibu, ilgtermina pat pretlatviska, un kuru politika izpardeva valsts resursus, piekritot visam kas tika likts prieksa, lai izpatiktu kadiem no jusu saimniekiem, savas nomenaklaturas, svesiem un okupacijas palikusajiem, ka ari izmantojiet tas situacijas, lai varetu pagrabt sev vairak … !

  … Tas galigi nebija politiku … ego … ta bija kaila, personiga, oportuna un piemerota alkatiba planam no citu svesnieku organizetas valsts degradesanai un iznicibai rastas un organizetas situacijas … un ta visos lidzsinejos gadijumos …!

  … Laiks katarsim, katram politikim, katram latvietim … un tad apvienoties ap vienigo nacionalo un latvisko partiju … !

  … Redzesimies 18 .11. ‘Lapu Gajiena’ … !

 2. Cik naivi? ZZS un Saskaņa jau sen bloķējušies. To rāda arī Rīgas domes vēlēšanas , kas ZZS atteicās no sadarbības ar citām latviskajām partijām ( torpēdēja vienoto sarakstu- lai gan šeit arī piestrādāja čekas aģenti, lai tāds netaptu …).

 3. Pabrik, kur tu biji, kad tavas partijas “spice” gāza Dombroska valdību lai ZZS nokļūtu valdībā?

  • Ja valdību vēl nevilktu uz leju SC sugasbrāļi: Rinkēvičs un Kozlovskis, varētu uzskatīt, ka tā ir ar cilvēcisku seju.

 4. “nedrīkst pieļaut koalīciju starp ZZS un “Saskaņu””
  —————–
  Vai tad ne pats morālais kroplis, čekas mūdzis, Abrenes andelētājs, taukmūlis Pabriks, pieļāva taisīt koalīciju ar SC? Kā tādus izdzimteņus latviešu zemes vēl nes?

 5. Nekautrējies,Pabrik! Atbildēt

  Un,kas tad ir tas noslēpumainais jaunākais un labākais?

 6. Koalīcija starp ZZS un Pabriku jau nu pavisam noteikti nebūs!

 7. pūces, kraukļi un kapu vārnas Atbildēt

  Vēlreiz solīsim tautai paņemt, bet neuzmest! A ja nu notic un ievēlē? Vot būs fokuss!

 8. Es arī domāju ka Bondara,Kraukļa un vēl dažu piedalīšanas,pārvelk treknu svītru šai idejai.
  Kas attiecas uz Pabrika teikto LZZS sakarā,tur es viņam pilnīgi piekrītu.Ar to trubas zemnieku partiju,ir kā ar bitēm,nekad neko nevar zināt.

 9. Paldies draugi,par sapratni ,t.i., CENZŪRU.Laikam kādam esmu stipri uzkāpusi uz varžacīm.Perfekti strādajat!Tā turpināt !Ir taču tikai 21.gs.!

 10. L.A. vai manis cenzēšana būs arī šodien – 13.- piektdienā?
  Pabrika k-gs,ideja ir 100% atbalstāma.Žēl,ka jūs kaut ko nokavējāt – Āboltiņas,kas sagrāva “Vienotību”nolikšanu pie vietas.SC iekšienē arī plēšas,bet ne uz āru. Vienotībā jūs pieļāvāt autoritāru Āboltiņas rīcību.Ir jāatmet ambīcijas un jāapvienojas,jo kamēr ZZS ir zem Hūtes tupeles ,pēc vēlēšanām 90% iespēja,ka LV valdīs bijušie gan no ZZS ,gan SC kopejā dziemā.Un tad ar LV ir cauri!!

 11. Pabrika TOTĀLI MELI! Pats Pabriks kādreiz PARAKSTĪJA LĪGUMUS PAR “” L’\UŽŅU IEGĀDI NO Anglijas. “” LAUDIS , NETICIUET UN DOSIM PA PURNU ŠIEM FEIKU IZPLATĪTĀJIEM! Ar Saskaņu ZZS nekad neies kopā!

 12. TE jau nav tikai politiķu ego! Te ir vienaldzība pret Latvijas valsti un tās nākotni.NEVIENAI KOALICIJU VEIDOJOŠAI PARTIJAI LATVIJAS NĀKOTNE UN SABIEDRĪBAS VIEDOKLIS REĀLI NEINTERESĒ! IR TIKAI PAŠU VĒLMES BŪT PIE VARAS UN RŪPĒTIES PAR SEVI! RUNĀT VIENU UN DARĪT PAVISAM KO CITU! TURĒT SABIEDRĪBU NEPĀRTRAUKTĀ SPRIEDZĒ DAŽĀDU NEPĀRDOMĀTU UN VIENPUSĒJI PIEŅEMTU LĒMUMU DĒĻ. VALDĪBA IEKLAUSĀS VIENĪGI OLIGARHOS UN IZPILDA VIŅU VĒLĒŠANĀS. JŪSU KOMPĀNIJĀ, PABRIKA KUNGS, TĀDU KADRU NETRŪKST! VAI KRAUKLIS TIEK GALĀ AR PROBLĒMĀM VALKĀ? NETIEK! VAI BANDARS VISU NOKĀRTOJIS AR KRĀJBANKAS PROBLĒMĀM? NAV! VAI PŪCE IR TICIS LAUKĀ NO TĀS NOZIEDZĪGĀS PARTIJAS, KUR DOMINĒ REPŠE UN CITI NELIEŠI? NAV! PAR KO RUNĀJAM??? KO JŪS VISI VĒLATIES? JUMS TAČU BIJA IESPĒJA???!!!!!!!! VAI ESAM MUĻĶI JŪSU IESKATĀ, VĒLREIZ JUMS TICOT???

  • Uz vienas Bordāna partijas izredzēm čeka īpaši nepaļaujās, tāpēc taisa vēl citas, lai nākamā Saeimā valdošā koalīcijā beidzot iedabūtu SC.

Draugiem Facebook Twitter Google+