×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. janvāris, 2012
Drukāt

Pabriks valdības darbu vērtē kā profesionālu

LETALETA

1.februārī aprit 100 dienas Valda Dombrovska (V) vadītajai trešajai valdībai. Aizsardzības ministrs Artis Pabriks (V, attēlā) valdības darbu vērtē kā profesionālu, taču, runājot par parlamentāriešu spēju sastrādāties, ministrs uzsver deputātu pieredzes trūkumu.

Lūgts paust viedokli par koalīcijas spēju sastrādāties, Pabriks aģentūrai LETA atzina, ka vēlas nodalīt valdības un Saeimas darbu. Viņa personīgais novērojums esot tāds, ka valdībā sastrādāties starp partijām un ministriem ir vienkāršāk, jo pašreizējā Ministru kabinetā visiem jaunajiem ministriem ir ļoti augsta kvalifikācija.

“Mums pirmo reizi šajā valdībā ir divi doktori, divi bijušie valsts sekretāri, mums ir trīs bijušie vai esošie ārlietu ministri, ir šī pieredze, kas daudz ko atvieglo,” atzina Pabriks.

Atskatoties uz 100 dienām šajā valdībā, Pabriks norāda, ka “valdības iekšienē darbs ir ļoti koleģiāls un profesionāls”. Viņaprāt, Saeimā sastrādāties ir daudz grūtāk. “Tur liela loma ir tam, ka ir maza politiskā pieredze. Es ar to negribu teikt, ka parlamentā ir slikti, bet valdībā labi, taču man šķiet, ka raitāk tas tomēr sokas valdības iekšienē,” sacīja ministrs.

Lai vēl vairāk sekmētu valdības darbu, pēc Pabrika domām, tiem ministriem, kuri vēl nav izvēlējušies partiju, būtu labi to izdarīt, “lai būtu skaidrs, ko viņi pārstāv”.

Savukārt attiecībā uz parlamentu “galvenais ir pieredze un, lai krājot šo pieredzi, netiek sastrādātas nevajadzīgas lietas”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+