×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. maijs, 2016
Drukāt

Pabriks: “Vienotības” spēks šobrīd tikai nosaukumā (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Artis Pabriks

Šodienas partijas “Vienotības” spēks ir tikai partijas nosaukumā, nevis būtībā, turklāt iekšēja neuzticība un šķelšanās ir radījusi krīzi partijas politiskajā identitātē kopumā un apdraud tās eksistenci, pauž Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Artis Pabriks (V).

Kā aģentūru LETA informēja Pabrika birojā, politiķis skaidro, ka partijas eksistence nākotnē ir atkarīga no partijas ārkārtas kongresa, kurā tiks vēlēts politiskā spēka jaunais vadītājs, izvēloties starp jaunības sparu un briedumu.

Runājot par Andri Piebalgu (V), deputāts, kurš ir arī partijas valdes loceklis, uzsver, ka bijušais Eiropas Savienības komisārs ir pieredzējis politiķis ar izcilu politisko karjeru. “Latvijā nav daudz politiķu, kuri var lepoties ar līdzvērtīgu pieredzi,” uzskata Pabriks. “Savukārt Edvardu Smiltēnu (V) pats savulaik esmu “aiz rokas” ievedis politikā,” izteicās politiķis, norādot, ka partiju jāvada cilvēkam, kas vieno.

Pabriks arī uzskata, ka partijas līderim ir jābūt spējīgam nepieciešamības gadījumā vadīt arī valsti, kļūstot par premjerministru.

Kā ziņots, “Vienotība” pulcēsies ārkārtas kongresā 4.jūnijā, kurā pārvēlēs partijas vadību. Uz partijas priekšsēdētāja amatu kandidē Piebalgs un Smiltēns.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Riebjas truli mīkstmieši! Atbildēt

  Laboju kļūdu …
  “Šodienas partijas “Vienotības” spēks ir tikai partijas nosaukumā, nevis būtībā, turklāt iekšēja neuzticība un šķelšanās ir radījusi krīzi partijas politiskajā identitātē kopumā un apdraud tās eksistenci, pauž Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Artis Pabriks (V).
  ——————————————————
  Tādi .. kā jūs, kas .. Briseles aizgaldā! kas vēl SLĒPJ savus ienākumus! un vēl ar savu TUKŠO muldēšanu(nepārteicos!) – kauns vienmēr klausīties Latvijas Radio! arī VEICINĀJĀT Vienotības kļūšanu par …butaforiju …

 2. Tajā nosaukumā ir arī partijas vājums, jo šis nosaukums ir diezgan kompromitēts. Rekomendētu pie izdevības mainīt partijas nosaukumu, teiksim, par “zaķu partiju”.

 3. Pabriks ir augsti godājams politiķis. Visu cieņu viņam!

 4. Piebalgam pieredze – netika ievēlēts par PSKP (LKP) Valmieras rajona sekretār, kā Izglītības ministrs ieviesa izvēles priekšmetus un vēl šodien nevar atjaunot matemātikas, fizikas un ķīmijas mācības, kā ministrs iztirgoja bērnudārzu ēkas, kā finanšu ministrs pieļāva Banka Baltija krahu un teicās banku pārņem valsts pārraudzībā, bet nekā un daudzi zaudēja savu naudu. Kā Eirokomisārs izstrādāja enerģētikas attīstības plānu un atkal čiks, vēl šodien Eiropa sēž uz Krievijas gāzes adata. Brauca uz Āfrirkas valstīm, deva tām naudu, bet ko redzam – bēģļu plūdi.

Draugiem Facebook Twitter Google+