×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
13. jūlijs, 2012
Drukāt

Pacientam jāmaksā daļa

Biju pierakstījusies rindā uz operāciju Stradiņa slimnīcas lāzeroftalmoloģijas nodaļā. Man prasīja maksāt 30 latus vai arī ierasties pēc trim mēnešiem. Tā arī nesapratu šo kārtību – vai valsts šīs procedūras apmaksā vai ne?
 Bērziņa Valmierā

 

Atbild Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Klientu servisa departamenta direktore Ilze Rumba:

“Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Oftalmoloģijas klīnikas lāzeroftalmoloģijas nodaļā ir pieejamas ārstu konsultācijas un operācijas par valsts līdzekļiem. Noteiktā pacienta iemaksa par speciālista konsultāciju ir trīs lati, bet līdzmaksājums par vienā stacionēšanas reizē izdarītām ķirurģiskām manipulācijām – 30 lati.

Valsts noteikto kvotu ietvaros te katru dienu pieņem vidēji 10 pacientus. Rindā uz tās apmaksātajiem pakalpojumiem jāgaida divus trīs mēnešus, dažkārt īsāku laiku.

Klientu apkalpošana lāzeroftalmoloģijas nodaļā notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 67069299 darba dienās no pulksten 9 līdz 14.

Ierodoties uz pieņemšanu, līdzi jāņem ģimenes ārsta vai acu ārsta nosūtījums un pase, kā arī jāreģistrējas Ambulatoro pakalpojumu centrā (poliklīnikā). 
Izvēloties maksas pakalpojumu (konsultācijas cena – sākot no 20 latiem), nosūtījums nav nepieciešams. Šajā gadījumā, ja vien to pieļauj ārstniecības iestādes iespējas un medicīniskas indikācijas, dažkārt to var saņemt tajā pašā dienā. Ja ne, tad ārsts pateiks, kurā laikā būtu vēlams ierasties.”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+