×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. aprīlis, 2014
Drukāt

Pacienti turpmāk ārstēsies izremontētās Jelgavas slimnīcas telpās

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu atsevišķas Jelgavas pilsētas slimnīcas nodaļas ieguvušas jaunu veidolu, un turpmāk ārstniecības iestādes pacienti veselību varēs atgūt izremontētās telpās, kur būs gan dušas, gan tualetes telpa.

Veselības ministrijā informē, ka projektā izremontēti arī procedūru kabineti un uzgaidāmās telpas. Tāpat ārstniecības personāls ieguvis sakārtotas telpas gan darbam, gan atpūtai.

Projekta kopējais finansējums ir 3,9 miljoni eiro. No tiem ERAF līdzfinansējums ir 1,7 miljoni eiro, valsts budžeta ieguldījums 118 000 eiro, bet slimnīcas – 1,9 miljoni eiro.

Jelgavas pilsētas slimnīca pirms trim gadiem jau īstenoja ERAF projektu, kura laikā pabeigta slimnīcas piebūves būvniecība. Ēkas pirmajā stāvā ierīkota pataloģijas nodaļa ar morgu, kā arī tiesu medicīnas ekspertīzes telpa, bet otrajā stāvā izvietota ambulatorā nodaļa un dienas stacionārs.

Papildus renovēta neiroloģijas un sterilizācijas nodaļa. Projekta kopējās izmaksas bija gandrīz 2,8 miljoni latu, no tiem ERAF līdzfinansējums – divi miljoni latu, 322 000 latu – valsts budžeta ieguldījums, bet 44 000 latu – pašu līdzfinansējums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+