×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
8. februāris, 2013
Drukāt

Pacients kā vienots veselums
. “ARS” jauna filiāle!

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Jaunajā filiālē medicīnas sabiedrība “ARS” ievieš pacientu ārstēšanas komplekso modeli. “Izveidojot jauno profilaktiskās medicīnas rehabilitācijas filiāli Rīgā, kļuva iespējams nodalīt pacientu plūsmu ar akūtām saslimšanām no tiem pacientiem, kam nepieciešami rehabilitācijas un profilakses pasākumi, ko varēs saņemt šajā filiālē.

 

Šeit būs pieejamas individuālas dažādu specialitāšu ārstu konsultācijas pieaugušajiem, kā arī īpašas un inovatīvas bērniem domātas programmas ar logopēdijas un fizioterapijas elementiem. Pieaugušie varēs konsultēties pie algologa jeb sāpju speciālista, psihiatra, dermatologa, neirologa, terapeita, uztura speciālista, fizioterapeita, bērni – mikrologopēda, neirologa, pediatra un fizioterapijas speciālista un apmeklēt nodarbības,” pastāstīja medicīnas sabiedrības “ARS” valdes priekšsēdētājs Māris Andersons.

Jaunās filiāles izveidē un attīstībā medicīnas sabiedrība “ARS” ieguldījusi vairāk nekā 50 000 latu. Pacientu šeit paredzēts aplūkot kā vienotu veselumu un ārstēt cilvēku, nevis tikai slimību un tās simptomus. Piemēram, mazajiem pacientiem ir iespēja apmeklēt kopīgu neirologa un mikrologopēda konsultāciju, pēc tam tie sniedz individuālus ieteikumus fizioterapeitam tālākai ārstēšanai un rehabilitācijai.

Jārēķinās, ka visi šeit sniegtie pakalpojumi ir par maksu, piemēram, stundu ilga individuāla mikrologopēda konsultācija maksā 20 latu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+