Horoskopi un mistika
Horoskopi

Padomus pieņem tikai no uzticamiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šī diena var būt maldīga padomu jautājumos – ja tu tos pieņem, tad tikai no sev uzticamiem un zināmiem cilvēkiem. Padomi šodien var izrādīties arī ļoti subjektīvi un, galu galā, pamudināt tevi doties pilnīgi nepareizā virzienā. Emocionāliem cilvēkiem vajadzētu nomainīt apstākļus, taču šis ir nelabvēlīgs laiks, lai dotos ceļojumos – ceļā var gaidīt dažādi nepatīkami pārsteigumi un pat autoavārijas. Vēlams pievērsties veselības profilaksei, veikt izpēti projektiem, kurus tu vēlētos darīt tuvākajā nākotnē un jebkurā darbā, ko veic, lielu uzmanību pievērst drošībai.

Auns

Galvenie šīs dienas notikumi var būt saistīti ar darbu. Iespējamas finansiālas ķibeles, rūpes un pārdzīvojumi. Negaidītas problēmas var sagādāt tev galvassāpes. Esi vērīgs. Izvairies no dīvainām situācijām un konfliktiem. Pievērs šodien uzmanību produktu kvalitātei – iespējama saindēšanās.

Vērsis

Šī būs lieliska diena Vēršiem – tu vari doties ceļojumā, tikties ar draugiem, uzņemt viesus un nodarboties ar sportu.

Dvīņi

Daudzi Dvīņi var būt spiesti nodarboties ar ģimenes problēmām. Tev liksies, ka to ir pārāk daudz, taču nezaudē optimismu – patiesībā tu spēsi visu atrisināt daudz ātrāk, nekā cerēsi. Paļaujies uz savu intuīciju.

Vēzis

Šodien tev būs tieksme meklēt sazvērestību pret sevi. Var gadīties samudžinātas situācijas finanšu lietās. Iegādātā lieta, piemēram, var izrādīties brāķis. Nav piemērotākais laiks, lai risinātu ģimenes un sadzīviskas problēmas.

Lauva

Iespējamas traumas, lielas problēmas ar līdzcilvēkiem un varas ietekmes demonstrēšana no kāda cita puses. Arī tava enerģija samazināsies.

Jaunava

Nav izslēgts strīds greizsirdības vai finansiālu problēmu dēļ. Var gadīties plānu maiņa. Nav vēlams šodien doties ciemos vai uzņemt viesus.

Svari

Šodien un tuvākajās dienās nevajadzētu doties ceļojumos – ne tuvos, ne tālos. Tas sagādās vairāk problēmu, nekā prieka. Atpūties no darba, no pienākumiem tepat, nekur nebraucot – dodies, piemēram, kādā pastaigā uz mežu vai parku.

Skorpions

Šis ir pesimistisks laiks un var gadīties pat depresīvs noskaņojums. Koncentrējies uz tām lietām, kas tev ir jāatrisina tagad, piemēram, uz sadzīviskām ķibelēm. Necenties pārliecināt citus cilvēkus par savu taisnību – tā jūs panāksiet strīdu.

Strēlnieks

Nav izslēgts, ka kāda cita cilvēka ietekme, nepatiess padoms vai subjektīvs novērtējums var ietekmēt tavu darba gaitu. Nenovērsies, dari savu darbu un neklausies apkārtējos!

Mežāzis

Zvaigžņu stāvoklis tevi šodien var pamudināt uz pēkšņu, nepamatotu rīcību. Tu būsi spējīgs doties uz savu mērķi neapstājoties, bet, iespējams, tev nebūs bijis laika padomāt par to, vai tavs mērķis ir pareizs. Nestreb karstu!

Ūdensvīrs

Šodien Ūdensvīri nevarēs lepoties ar labu pašsajūtu. Garastāvoklis būs nervozs, prieka būs maz un tevi pārņems arī skumjas. Nevajadzētu šodien gan arī doties izklaidēties, tev no tā nebūs nekāda prieka.

Zivis

Izlēmīgs moments tiem, kas iegūst augstāko izglītību – eksāmenu laiks var būt ļoti stresains. Šodien tev gribēsies “iziet cauri sienām”, lai sasniegtu savu mērķi, taču atceries, ka ērtāk tomēr būtu atrast ieejas durvis.

LA.lv