Mobilā versija
-3.1°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Padzīvojis pāris iet bojā autoavārijā. Bet tas, ko ieraudzīja mašīnā, tomēr ir skaisti (6)

Foto - ofigenno.ccFoto - ofigenno.cc

Nāves brīdī pāris bija precēt 68 gadus. 92 gadus veco Floidu Nordhagenu un viņa 88 gadus veco sievu Margaretu policijas patruļa atrada avarējušus Vašingtonā. Protokolā bija ierakstīts, ka abi atrasti miruši. Taču tas, kā pāris viens otru turēja aiz rokas, lika pat notraust kādu asaru policistiem.

“Es nezinu, vai viņi turēja viens otru vēl līdz tam, kā notika autoavārija vai viens otram iedeva roku, mirstot. Tas pat nav svarīgi,” saka ģimenes draugs, “viņi vienmēr turēja viens otra roku, tādus mēs viņus arī atcerēsimies.”

Floids un Margareta bija iemīlējušies no savas pirmās tikšanās dienas. Floids bieži bija lepns, cik skaista ir viņa sieva.

Avārija notika, jo mašīnā ietriecās smagā automašīna.

Izmantots materiāls noofigenno.cc

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Man pat asaras acīs sakrēja, cik tomēr nežēlīga nāve. Bet… varbūt žēlīga, jo zināja, ka tādai mīlestībai esot, viens bez otra nevarētu turpināt dzīvot 🙂

  2. Lai tādi pāri arī būtu pie mums!

  3. Tas pieraada,ka ir: ” Dziivot ilgi un laimiigi, un nomirt vienaa dienaa.”

  4. Skaisti, patiesa mīlestība līdz beigām un jaunam sākumam…

  5. Loti aizkustinosi…

  6. CIK TAS IR AIZKUSTINOŠI,LAI VIŅU GARI IR KOPĀ ARĪ TUR AUGŠĀ!

Sodas maska pret maisiņiem zem acīm. Iedarbīgi!Vienkārša maska palīdz novērst maisiņus zem acīm, tumšos lokus un pietūkumu.
Bēgot no sala uz siltajām zemēm. Kuri ir iekārotākie latviešu galamērķi? (1)Ēģiptes vietā vairāk piedāvā Vidusjūras valstis Eiropas pusē
Lūk, kādu matu krāsu var iegūt, liekot lietā "Nutellu"! (1)Izrādās, ka matus var nokrāsot ne tikai ar matu krāsu. Šis frizieris šādam mērķim izmanto garšīgu kombināciju – Nutellu un kondensēto pienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+