Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Vanda, Veneranda, Venija
Sestdiena, 23. septembris, 2017
21. jūlijs, 2014
Drukāt

Padzīvojis pāris iet bojā autoavārijā. Bet tas, ko ieraudzīja mašīnā, tomēr ir skaisti (6)

Foto - ofigenno.ccFoto - ofigenno.cc

Nāves brīdī pāris bija precēt 68 gadus. 92 gadus veco Floidu Nordhagenu un viņa 88 gadus veco sievu Margaretu policijas patruļa atrada avarējušus Vašingtonā. Protokolā bija ierakstīts, ka abi atrasti miruši. Taču tas, kā pāris viens otru turēja aiz rokas, lika pat notraust kādu asaru policistiem.

“Es nezinu, vai viņi turēja viens otru vēl līdz tam, kā notika autoavārija vai viens otram iedeva roku, mirstot. Tas pat nav svarīgi,” saka ģimenes draugs, “viņi vienmēr turēja viens otra roku, tādus mēs viņus arī atcerēsimies.”

Floids un Margareta bija iemīlējušies no savas pirmās tikšanās dienas. Floids bieži bija lepns, cik skaista ir viņa sieva.

Avārija notika, jo mašīnā ietriecās smagā automašīna.

Izmantots materiāls noofigenno.cc

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Man pat asaras acīs sakrēja, cik tomēr nežēlīga nāve. Bet… varbūt žēlīga, jo zināja, ka tādai mīlestībai esot, viens bez otra nevarētu turpināt dzīvot 🙂

  2. Lai tādi pāri arī būtu pie mums!

  3. Tas pieraada,ka ir: ” Dziivot ilgi un laimiigi, un nomirt vienaa dienaa.”

  4. Skaisti, patiesa mīlestība līdz beigām un jaunam sākumam…

  5. Loti aizkustinosi…

  6. CIK TAS IR AIZKUSTINOŠI,LAI VIŅU GARI IR KOPĀ ARĪ TUR AUGŠĀ!

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+