×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Padzīvojuši pāri, kuri miruši vienā dienā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Jaunzēlandē vīrs ar sievu Hjū un Džoans Nīzi nomira vienā dienā ar stundas atšķirību, ziņoja “The Telegraph”. Vīram bija 94 gadi, sievai – 92 gadi. Viņi nomira veco ļaužu nama palātā.

Kā stāstīja pāra radinieki, Hjū un Džoans teikuši, ka nevēlas dzīvot viens bez otra.

Pirmais no dzīves aizgāja vīrs, kas cieta no vēža. Pēc divām stundām ar trieku nomira sieva.

Dzīvesdraugiem bija pieci bērni, no kuriem divi aizgāja no dzīves pirms vecākiem. 2014. gadā Argentīnā laupītāji nošāva 31 gadu veco mazdēlu.

Savukārt ASV pāris, kas kopā nodzīvojis 73 gadus, nomira vienā dienā tikai ar piecu minūšu starpību, ziņoja “The Independent”. 89 gadus vecā Liliana Karra Vilsone un 93 gadus vecais Viljams Vilsons cieta no Alcheimera slimības un pēdējos dzīves gadus mitinājās dažādos veco ļaužu namos.

Agri 7. aprīļa rītā viens no viņu trim dēliem, 66 gadus vecais Dags, saņēmis divus paziņojumus par nāves iestāšanos – ar piecu minūšu starpību dažādās valsts malās bija miruši viņa tēvs un māte. “Mēs visi uz to skatāmies kā uz svētību, jo varēsim viņus apglabāt kopā,” paziņoja amerikānis.

Savulaik Liliana esot paziņojusi, ka nenomirs, kamēr no dzīves nebūs aizgājis vīrs. Viņas vārdi kļuva par īstenību, jo viņa nomira 3.57 no rīta, piecas minūtes pēc tam, kad bija miris vīrs.

Bet Kalifornijā pāris, kuri bija laulībā 67 gadus, arī nomira vienā dienā. Par to rakstīja “Associated Press”.

Floida un Violetas Hartvingu bērni, sapratuši, ka vecāki drīz mirs, sabīdīja viņu gultas kopā un salika kopā viņu rokas. 90 gadus vecais Floids nomira pirmais, pēc piecām stundām viņa sekoja 89 gadus vecā sieva.

Pārim bija trīs bērni nelielā fermā Kalifornijā. Katru rītu Violeta gatavoja brokastis vīram un pavadīja viņu uz darbu. Viens no viņu mazdēliem teica, ka pat nepazīstami cilvēki esot jutuši pāra īpašo saikni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+