Latvijā
Kriminālziņas

Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Jelgavā bojā gājis cilvēks 16


Arhīva foto.
Arhīva foto.
Foto LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkā Jelgavā gājis bojā cilvēks, portālu LA.lv informēja
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Šonakt plkst. 2.38 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Filozofu ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā no vienstāvu koka dzīvojamās ēkas logiem bija redzamas liesmas un nāca dūmi. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas iznesa vienu cilvēku, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi konstatēja nāvi.

Plkst. 3.33 ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 7m2 platībā dega sadzīves mantas.

Plkst. 3.17 VUGD saņēma izsaukumu uz Šampētera ielu Rīgā, kur bija redzamas liesmas. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg neapsaimniekota ēka 2200m2 platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām nosargāt blakus esošās ēkas un piebūves. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš nodots NMPD mediķiem.

Plkst. 6.24 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, siens, elektrības instalācija, starpstāvu pārsegums un sadzīves mantas un sodrēji divu ēku dūmvados. Kopumā VUGD saņēma 36 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu un 18 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv