×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
18. marts, 2014
Drukāt

Pagarina garantiju “Volvo” oriģinālajām rezerves detaļām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 2014. gada 1. marta “Volvo Truck Latvia” paplašina autoservisa  piedāvājumu un papildus rūpnīcas sniegtajai jau esošai 12 mēnešu “Volvo” oriģinālo rezerves daļu pamata garantijai piedāvā otrā gada garantiju. Tas attiecas uz “Volvo” oriģinālajām rezerves detaļām, kas uzstādītas “Volvo Truck Latvia” servisa centros visā valstī.

“Mēs piedāvājam pilnu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumu klāstu, tagad ietverot arī otrā gada garantiju oriģinālajām “Volvo” rezerves detaļām. Būtībā oriģinālās “Volvo” rezerves detaļas ir priekšnosacījums maksimālai darbspējas laika palielināšanai un pēc iespējas rentablai kravas automobiļa ekspluatācijai. Tādējādi klienti iegūst papildus pievienoto vērtību un drošības garantiju, neveicot papildu investīcijas,” skaidro Arvis Krasts, “Volvo Truck Latvia” pēcpārdošanas nodaļas vadītājs. A. Krasts norāda, ka “Volvo Truck Latvia” pēcpārdošanas servisa uzdevums ir “turēt kravas automobili uz ceļa”, lai klienti varētu pilnveidot savu biznesa darbību un attīstīties.

Minētā garantija darbojas tikai Latvijas teritorijā un attiecas uz tām “Volvo” oriģinālajām detaļām, kas uzstādītas “Volvo” kravas automobiļiem autorizētos servisos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+