×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
9. februāris, 2015
Drukāt

Pagarina pieteikšanos konkursam “Ineses Galantes talanti”

Foto: LETAFoto: LETA

Saistībā ar negaidīti lielo interesei un dalībnieku lūgumiem par vienu nedēļu – līdz 18. februārim – pagarināts pieteikšanās termiņš jauno talantu konkursā “Ineses Galantes talanti”, LA.lv uzzināja fondā.

Reģistrēšanās konkursa vokālās mākslas, stīgu instrumentu, pūšaminstrumentu, sitaminstrumentu un klavieru spēlē tiek gaidīta līdz pat 18. februāra pulksten 24.

“Šajās dienās esam saņēmuši lūgumus un jautājumus no dalībniekiem un viņu pedagogiem par konkursa norises kārtību un pieteikumu iesniegšanas noteikumiem, tāpēc nolēmām dot iespēju vēl vienu nedēļu sagatavot savus video priekšnesumus dalībai konkursā. Aicinām piedalīties visu Latvijas mūzikas skolu, mūzikas vidusskolu un augstskolu audzēkņus, kā arī dabas talantus, kas ir savas profesionālās izaugsmes ceļā,” stāsta Ineses Galantes fonda direktore Diāna Galante.

Līdz 18. februāra plkst. 24 dalībniekiem elektroniski ir jāiesūta saite uz video (youtube) ar brīvas izvēles programmas ierakstu līdz desmit minūtēm un jāaizpilda anketa konkursa mājas lapā inesesgalantestalanti.lv.

Dalībai konkursā nav noteikts vecuma ierobežojums, tāpēc tiek gaidīti pieteikumi no ikviena vokālās mākslas, stīgu instrumentu, pūšaminstrumentu, sitaminstrumentu un klavieru spēles jaunā mākslinieka. Lai atkalredzētos un novērtētu jauniešu izaugsmi, mēs gaidām arī pagājušā gada konkursantus.

Iesūtītos video izvērtēs žūrija, un labākie dalībnieki tiks aicināti klātienes atlasei pusfinālam kādā no četrām Latvijas pilsētām.

Pusfināli notiks Cēsīs, Ventspilī, Rēzeknē un Rīgā: 13. martā Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, 14. un 15. martā Rīgas 3. mūzikas skolā, 17. martā – Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā un 19. martā – Ventspils Jaunrades namā. Konkursa noslēgumā 19. aprīlī labākie tiksies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā (JVLMA), kur visas dienas garumā notiks laureātu atlase.

Ikvienam pieteiktā audzēkņa skolotājam organizatori konkursa pusfināla atlases datumos reģionos un Rīgā sarūpējuši iespēju piedalīties tālākizglītības kursos-lekcijās un iegūt JVLMA tālākizglītības kursu sertifikātu, pastāstīja Ineses Galantes fonda pārstāve Lauma Reinika.

Savukārt no 7. marta ikvienam būs iespēja nobalsot par savu favorītu mājaslapā, lai noteiktu skatītāju simpātiju, kura iegūs ceļojumu 500 eiro vērtībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+