Mobilā versija
+10.0°C
Gundega, Terēze
Piektdiena, 28. aprīlis, 2017
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Pagarina sankcijas pret Krieviju

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Savienības 28 valstu vēstnieki Briselē vienojušies pagarināt ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, tādējādi sodot to par agresiju Ukrainas austrumu apgabalos, informē ziņu aģentūra “Reuters”.

Sankcijas pagarinātas līdz nākamā gada 31. janvārim. Paredzams, ka vienošanos par ekonomisko sankciju pagarināsānu jau nākamajā pirmdienā sanāksmē Luksemburgā apstiprinās ES valstu ārlietu ministri. Tādējādi sankcijas pret Krieviju vairs netiks apspriestas nākamnedēļ gaidāmajā ES valstu līderu samitā Briselē. Krievijas finanšu ministrs Antons Siluanovs paziņojis, ka Maskava jau esot ņēmusi vērā sankciju pagarinājumu, veicot ekonomiskos aprēķinus. Sankcijas pret Krievijas enerģētikas, drošības un finanšu sektoriem tika noteiktas pērnajā jūlijā. Tāpat ES valstis ir izveidojušas melno sarakstu, kurā iekļāvušas 151 Krievijas personu un uzņēmumu, kas ir atbildīgi par kara sākšanu Ukrainā. Uz to Krievija atbildējusi, nosakot aizliegumu savā teritorijā tirgot virkni ES valstu produktu.

Pievienot komentāru

Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+