Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Pagarina sankcijas pret Krieviju

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Eiropas Savienības 28 valstu vēstnieki Briselē vienojušies pagarināt ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, tādējādi sodot to par agresiju Ukrainas austrumu apgabalos, informē ziņu aģentūra “Reuters”.

Sankcijas pagarinātas līdz nākamā gada 31. janvārim. Paredzams, ka vienošanos par ekonomisko sankciju pagarināsānu jau nākamajā pirmdienā sanāksmē Luksemburgā apstiprinās ES valstu ārlietu ministri. Tādējādi sankcijas pret Krieviju vairs netiks apspriestas nākamnedēļ gaidāmajā ES valstu līderu samitā Briselē. Krievijas finanšu ministrs Antons Siluanovs paziņojis, ka Maskava jau esot ņēmusi vērā sankciju pagarinājumu, veicot ekonomiskos aprēķinus. Sankcijas pret Krievijas enerģētikas, drošības un finanšu sektoriem tika noteiktas pērnajā jūlijā. Tāpat ES valstis ir izveidojušas melno sarakstu, kurā iekļāvušas 151 Krievijas personu un uzņēmumu, kas ir atbildīgi par kara sākšanu Ukrainā. Uz to Krievija atbildējusi, nosakot aizliegumu savā teritorijā tirgot virkni ES valstu produktu.

Pievienot komentāru

Pēc sakāves referendumā no amata atkāpjas Itālijas premjers RenciItālijas premjerministrs Mateo Renci paziņojis par atkāpšanos no amata, kas seko pēc tam, kad svētdien notikušajā referendumā tika noraidītas viņa vadītās valdības
Draugiem Facebook Twitter Google+