×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
14. maijs, 2013
Drukāt

Pagarina velosipēdu reģistrēšanas akciju

Foto - LETAFoto - LETA

Ņemot vērā velosipēdu īpašnieku lielo interesi, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) pagarina velosipēdu reģistrēšanas īpašo akciju CSDD e-pakalpojumos (https://e.csdd.lv) līdz 15. maijam pulksten 12.00.

 

Akcijas mērķis ir, sākoties velosezonai, sniegt iespēju velosipēdistiem parūpēties par papildu drošību savam braucamajam un reģistrēt to CSDD, bet katram 50. reģistrētā velosipēda īpašniekam – balvas no CSDD.

Vairāk par velosipēdu reģistrāciju CSDD e-pakalpojumos: velosipēdu CSDD e-pakalpojumos var reģistrēt īpašumā: fiziska persona, kas sasniegusi 16 gadu vecumu, vai juridiska persona; velosipēdu reģistrāciju var veikt: pilngadīga fiziska persona; nepilngadīgai personai, kas sasniegusi 16 gadu vecumu, velosipēdu reģistrē aizbildnis; juridiskās personas pārstāvis; reģistrā par velosipēdu un tā īpašnieku norāda šādu informāciju: velosipēda marku, modelis (ja sarakstā nav atrodama marka vai modelis, lūgums sūtīt informāciju pa e-pastu: “rd@csdd.gov.lv” un turpināt reģistrāciju pēc atbildes saņemšanas); rāmja numuru, velosipēdu bez rāmja numura CSDD nereģistrē; rāmja numura foto (JPG formātā); velosipēda foto (JPG formātā); nepieciešamības gadījumā aizbildniecībā esošā velosipēda īpašnieka datus (vārds, uzvārds, personas kods); cenas: samaksa par velosipēda reģistrāciju CSDD e-pakalpojumos – Ls 0,64.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+