×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. februāris, 2015
Drukāt

Pagarina ziņojuma iesniegšanas termiņu kultūras infrastruktūras prioritārajiem objektiem

Foto: A4D.lvFoto: A4D.lv

Valdība otrdien atbalstīja Kultūras ministrijas (KM) lūgumu pagarināt termiņu informatīvā ziņojuma par prioritārajiem kultūras infrastruktūras objektiem iesniegšanai Ministru kabinetā (MK).

Iepriekš bija noteikts, ka KM informatīvais ziņojums jāiesniedz līdz pērnā gada 30. septembrim.

KM lūdz pagarināt šā uzdevuma izpildes termiņu līdz šā gada 30.jūnijam, paskaidrojot, ka pašlaik nav iespējams sagatavot informatīvo ziņojumu, jo nav izstrādāti finansējuma piešķiršanu regulējošie tiesību akti KM pārziņā esošajiem Eiropas Savienības (ES) fondu 2014.–2020. gada plānošanas perioda specifiskā atbalsta mērķiem. Tāpat no likuma “Par valsts budžetu 2015. gadam” un budžeta resursu un izdevumu sadalījuma iespējām likumā “Par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2015., 2016.un 2017. gadam” secināms, ka tuvākajos gados pieprasīt papildu līdzekļus jaunu infrastruktūras projektu attīstībai no valsts budžeta nebūs iespējams, norāda ministrija.

Lai nodrošinātu uzdevuma izpildi, KM izveidojusi darba grupu kultūras infrastruktūras attīstības uzraudzībai un stratēģiskai plānošanai, un viens no darba grupas uzdevumiem ir veikt situācijas izpēti par sākto projektu īstenošanas gaitu un sagatavot prognozi par nepieciešamo investīciju apmēru kultūras infrastruktūrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+