Kultūra
Kultūrpolitika

Pagarināts konkurss uz Nacionālā teātra valdes locekļa amatu0

Foto: LETA

Konkursa nominācijas komisija 22. februāra sēdē lēma pagarināt pieteikšanās termiņu uz Latvijas Nacionālā teātra valdes locekļa amatu. Pretendenti pieteikumus aicināti iesniegt līdz 23. martam, informē Kultūras ministrija.

No Nacionālā teātra valdes locekļa amata pretendentiem tiek sagaidīta nevainojama reputācija, augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs, vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā, kas pēdējo 7 gadu laikā iegūta valsts vai pašvaldības iestādē, kapitālsabiedrībā, biedrībā vai nodibinājumā, teicamas latviešu valodas un labas vismaz divu citu svešvalodu, t.sk. angļu valodas zināšanas. Tāpat obligātas ir zināšanas un izpratne par kultūras nozari, īpaši teātra nozari, kā arī valsts kapitālsabiedrības darbību un vadību, tostarp finanšu vadību, labas sadarbības un komunikācijas prasmes, stratēģiskās plānošanas prasmes un orientācija uz rezultātu sasniegšanu, labas darba organizācijas un vadības prasmes.

Nacionālā teātra valdes locekļa amata pretendentiem KM jāiesniedz arī teātra iepriekšējās triju gadu darbības izvērtējums, kā arī turpmākās darbības attīstības piedāvājums pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.

Saistītie raksti

Atbilstoši likumdošanā* noteiktajam Latvijas Nacionālā teātra valdes locekļa amatam noteiktā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 3 116,00 eiro.

Jau ziņots, ka līdzšinējais Latvijas Nacionālā teātra valdes loceklis Ojārs Rubenis 2017. gada izskaņā darīja zināmu KM savu lēmumu neturpināt darbu kā teātra valdes loceklis un turpmāk – līdz teātra simtgadei – strādāt pie iesāktajiem darbiem kā teātra izpilddirektors.

LA.lv