Ekonomika
Īpašums

Pagarināts “KVV Liepājas metalurga” mantas pārdošanas termiņš 16

Foto – Timurs Subhankulovs

Bankrotējušās AS “KVV Liepājas metalurgs” mantas pārdošanas termiņš ir pagarināts vēl par mēnesi – līdz 29. septembrim, šovakar vēstīja “LNT Ziņas sešos”.

Potenciālie investori baidoties piedzīvot iepriekšējo investoru no Ukrainas neveiksmi. Tāpēc, lai novērstu šaubas un iegūtu pārliecību, ka netiek pirkts “kaķis maisā”, investori pirms galīgā lēmuma pieņemšanas grib izpētīt visus viņiem interesējošos jautājumus, raidījumu informēja uzņēmuma administratoru pārstāvis Dzintars Hmieļevskis.

Metalurga administratora pārstāvis gan neatklāja, cik investoru vēlas pirkt “Liepājas metalurgu”, bet to esot “vairāk nekā viens”, un tie zinot par iepriekšējo investoru – Ukrainas “KVV Group” – neveiksmīgajiem centieniem atjaunot metalurģijas uzņēmuma darbību.

“KVV Liepājas metalurga” mantas pārdošanas termiņš iepriekš jau tika pagarināts vairākkārt. Pēdējoreiz tas bija noteikts līdz augusta beigām. Ekonomikas ministrs, kura pārraudzības iestādēm jāatgūst metalurgā iesprūdušie aptuveni 60 miljoni eiro budžeta naudas, iepriekš atklāja, ka potenciālie investori ir no trešajām valstīm.

LA.lv