Sports
Futbols

Pahars atkāpjas 16

foto: LETA

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars pēc piedzīvotā kaunpilnā zaudējuma pārbaudes spēlē Gruzijai trešdien iesniedzis atlūgumu, ko Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis pieņēmis.

Kā ziņo LFF, Pahars aprīļa otrajā pusē plāno sasaukt preses konferenci, lai plašāk komentētu pieņemtā lēmuma argumentus un sniegtu atskatu uz valstsvienībā nostrādāto laiku. Organizācija izsaka pateicību Paharam par nostrādāto laiku un ieguldīto darbu ar Latvijas nacionālo izlasi, kā arī novēl veiksmi turpmākajā karjerā.

Latvijas izlase otrdien pārbaudes spēlē kaunpilnā mačā viesos ar 0:5 kapitulēja Gruzijai. Pēc cīņas Pahars izteica gatavību atstāt amatu, bet pats par atkāpšanos nepaziņoja.

Pahars Latvijas izlases galvenā trenera amatu ieņēma kopš 2013.gada vasaras, kad atkāpās Aleksandrs Starkovs. Zīmīgi, ka arī Starkova pēdējais mačs noslēdzās ar rezultātu 0:5, kad Latvijas izlase kapitulēja Bosnijai un Hercegovinai.

Pasaules kausa kvalifikācija atsāksies vasarā, kad Latvijas izlase 9.jūnijā uzņems pašreizējo Eiropas čempioni Portugāli.

Saistītie raksti
LA.lv