×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
7. septembris, 2016
Drukāt

Pahars komandas izgāšanos noraksta uz tiesnešiem: viņi nogalināja spēli (1)

foto - LETAfoto - LETA

Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris Marians Pahars pēc komandas neizteiksmīgās 1:0 uzvaras Andorā spriedis, ka spēles tiesneši ar saviem lēmumiem no pirmās minūtes nogalinājuši spēli. Vājš attaisnojums komandas sliktajam futbolam. Vai tiesneši traucēja izdarīt vairāk par pāris precīzām piespēlēm? Vai tiesneši spēles beigās piespieda Latvijas izlasi pie vārtiem un gandrīz ļāva Andorai pārrakstīt savu futbola vēsturi? Pēc šīs Latvijas izlases spēles jautājumi joprojām paliek vairāk kā saņemtās atbildes.

“Bija nervoza spēle. Manuprāt, tiesneši jau no pirmajām minūtēm nogalināja spēli. Tas nekādā gadījumā nav mums attaisnojums, jo vajadzēja iesist otros vārtus, lai būtu vieglāk. Varbūt nebijām optimālajā kondīcijā vai sastāvā. Diemžēl dažādi faktori ietekmēja spēli,” preses konferencē teicis Marians Pahars.
“Tagad visi var spēlēt un atņemt punktus visiem. Būs grūti visiem. Savā laukumā viņi var iesist jebkuram. Mūsu izpildījumā nebija pati labākā spēlē, taču esmu priecīgs, ka izdevās gūt trīs punktus,” secināja Latvijas izlases galvenais treneris.

Kā uzsver Pahars, Latvijas izlasei jau pirmajās minūtēs bija labas iespējas, taču pretinieku provokācijas un pārlieku lielā tēlošana izjauca spēles ritmu.
“Pirmajā puslaikā viņi bremzēja tempu un tērēja laiku. Otrajā puslaikā jau bija cita situācija, jo iesitām agrus vārtus. Ja rezultāts ilgāku laiku būtu palicis neizšķirts, būtu pavisam cita spēle. Iesitām vārtus, taču sākām nervozēt. Visi puiši saprata, ka nebija laba spēle, ka mums vajag daudz ko uzlabot,” komentēja Pahars.

Latvijas valstsvienības treneris nebija gaidījis tik smagu spēli. “Bijām redzējuši viņu iepriekšējās spēles un zinājām, kā mēs izskatījāmies savējās. Vakar viss šķita kārtībā, tai skaitā laukuma kvalitāte. Tomēr parādījās cita situācija, jo pirms mača zaudējām Artjomu Rudņevu,” stāstīja Pahars.

Treneris vēlreiz uzsver to, cik svarīgi valstsvienības spēlētājiem ir tikt savu komandu pamatsastāvos.
“Viņiem vajag spēlēt pamatsastāvā, lai būtu fiziski, taktiski un tehniski gatavi. Daudzi no viņiem nespēlē 90 minūtes. Diemžēl šajā treniņnometnē spēlētāji nebija gatavi. Ir traumas, rodas nogurums, tas viss ietekmē,” teica Pahars.
“Negribu daudz runāt par spēles kvalitāti. Šajā mačā nebija tiesneša, spēlējām uz mākslīgā seguma, traumas, pārlidojums, augstums virs jūras līmeņa, daudz faktoru var ietekmēt,” izteicās Pahars.

Pozitīvā ziņa ir tā, ka savā grupā esam otrajā vietā aiz Šveices, kas ar 2:0 pārspēja Eiropas čempionus Portugāli. Esam priekšā abiem oktobra pretiniekiem Fēru salām un Ungārijai, kas savstarpēju spēli pabeidza ar 0:0. Mēdz teikt, ka spēle aizmirstas, paliek rezultāts. Tad nu skatīsim, kāds tas būs pēc oktobra spēlēm. Ar Andorā parādīto spēli pret Fēru saliniekiem mēs vairs nebūsim favorīti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad bija ko nogalināt? Ja nespēj pat vienu piespēli izdarīt,ja nemāk kaut uz pāris sekundēm pieturēt bumbu – vai tad tā ir spēle? VAr protams aizbildināties, ka Andorai bija amatieru komanda, kura nemāk ar profiem spēlēt un profi jutās pagalam apkaunoti.

Draugiem Facebook Twitter Google+