Pahars: neviens ārzemnieks nav atstājis spilgtu iespaidu 0

Futbola kluba “Skonto” galvenais treneris Marians Pahars atzinis, ka neviens no pieaicinātajiem leģionāriem pagaidām nav atstājis spilgtu iespaidu, vēsta kluba oficiālā interneta mājas lapa.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Piektdien skontieši aizvadīja otro pārbaudes spēli, ar 0:3 (0:1) zaudējot igauņu klubam “JK Nõmme Kalju”.

Pirmos vārtus viesi guva pirmajā puslaikā pēc aizsarga Savčenkova kļūdas. Otrā puslaika sākumā igauņi realizēja “pendeli”, bet trešo reizi bumba skontiešu vārtos ielidoja mača pēdējā sekundē.

“Skonto” galvenais treneris Marians Pahars: “Zaudējām, bet labi pārbaudijām jaunos futbolistus. Vairāki pamatsastāva spēlētāji pēc atgriešanās no sadraudzības kausa šoreiz vēl nespēlēja, lai nesatraumētos. Pagājušajā sezonā jau “iekritām” ar spēli pēc Sadraudzības kausa un ilgi nevarējām atgūties… Mums interese ir par Savčenkovu, vēlamies viņu paturēt sastāvā, bet tagad abas puses ieturam pauzi un skatīsimies… Par ārzemniekiem – nu īsti neviens nav radījis tādu lielu iespaidu, tad jau lai labāk spēlē jaunie un gūst pieredzi. Pagaidām vēl “ieejam” sezonā un par kaut kādu spēles zīmējumu vēl nevar runāt. Vēlētos pastiprināties, vajag aizsardzībā un pussarga pozīcijā dažus, viens pieredzējis uzbrucējs derētu – Šabala, Stuglis ir labi uzbrucēji, bet vēl jauni un nevar uzreiz veikt lielus uzdevumus.”

Nākamo spēli “Skonto” aizvadīs 10.februārī, kad tiksies ar Jūrmalas “Spartak”.

“Skonto” sastāvs: Germans Māliņš (Oskars Darģis); Renārs Rode, Igors Savčenkovs, Ruslans Mingazovs, Minori Sato, Aleksandrs Fertovs, Valērijs Šabala, Žarko Semjanovskis, Davids Bagdasarjans, Toms Rajeckis, Deniss Talalajevs
2.puslaikā uz maiņu iznāca: Vjačeslavs Isajevs, Jevgeņijs Šerenkovs, Andrejs Siņicins, Artjoms Lonšakovs, Harijs Cepurītis, Nikolajs Zaicevs, Vladislavs Gutkovskis.