×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. augusts, 2013
Drukāt

Pahars: Par dažām pozīcijām būs grūta izvēle

LETALETA

Latvijas futbola izlases galvenajam trenerim Marianam Paharam sākumsastāvs rītdienas pārbaudes spēlei Tallinā pret Igauniju ir skaidrs par 80 – 90 procentiem, bet par dažām pozīcijām būšot sarežģīta izšķiršanās. Protams, konkrēti uzvārdi netika nosaukti.

Latvijas izlase otrdienas vakarā Tallinā aizvadīja treniņu “A.Le Coq” stadionā. Pirms tā Pahars atbildēja uz Latvijas žurnālistu jautājumiem. “Vienmēr jūtu spiedienu, tāpat kā visi – vai spēlē, vai esi treneris. Tas ir normāli. Ar to jātiek galā, visu mūžu esmu futbolā un zinu, kā to izdarīt. Domāju, esam labi sagatavojušies,” pirms debijas izlases galvenā trenera amatā teica Marians Pahars.

Igaunijas izlases galvenais treneris Tarmo Rūtli par spēles favorītiem nosauca Latviju. “Rūtli ir pieredzējis treneris. Viņš būs sagatavojis visus – spēlētājus, mani. Viņš zina, kāpēc tā pateica,” Marians nav uzķēries uz kolēģa izmesto āķi. “Komandas un izredzes ir līdzīgas. Igaunija spēlē mājās un ir pieredzējušāka, mums ir jauna komanda ar jauniem puišiem.”

Latvijai traumas dēļ nevarēs palīdzēt pussargi Aleksandrs Cauņa un Juris Laizāns. “Tāda kalibra spēlētāja kā Cauņa iztrūkums ir mīnuss, īpaši laukuma vidū. Laizānu biju plānojis izmantot sākumsastāvā. Taču tas būs citu spēlētāju tests, viņiem ir iespēja sevi parādīt.”

“Ir sarežģīti izlemt sākumsastāvu, jo visi grib spēlēt. Ir pāris pozīcijas, par kurām šobrīd ir jautājumi. Par 80 – 90 procentiem viss skaidrs. Jādomā, kurš izies uzreiz, kurš – uz maiņu. Spēlētāji ir līdzīgas kvalitātes,” sprieda galvenais treneris.

Uz jautājumu, vai viņam labāk pie sirds iet shēma ar diviem vai vienu uzbrucēju, Marians Pahars sacīja, ka “patīk shēma, kas ļauj gūt vārtus”. Bet sākumsastāvā došoties divi uzbrucēji, un spēles gaitā tiks izmantotas visas sešas maiņas, lai apskatītu pēc iespējas plašāku loku. Treneris uzskata, ka komanda ir labā kondīcijā un gatava cīņai.

Tarmo Rūtli nodēvēja Paharu par jaunu puiku, taču Marians nejūtas aizvainots. “Tendences pasaules futbolā ir tādas, ka ir daudz jaunāki treneri par mani. Tas nav nekas ārkārtējs. Būtība ir nevis vecumā, bet zināšanās, pieredzē,” teica Pahars.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+