Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Kā ar vienu klikšķi par 30% uzlabot pārdošanas apjomu. Uzņēmēja Raimonda Kulberga biznesa stāsts1


Raimonds Kulbergs
Raimonds Kulbergs
Foto: Valdis Semjonovs

Raimonds Kulbergs, kurš šogad janvārī pārdeva savu veiksmīgo jaun­uzņēmumu “Funderful”, kas piegādā universitātēm mākslīgajā intelektā balstītus komunikācijas rīkus, nav ilgi atpūties un jau oficiāli izziņojis savu jauno projektu – “Klix.app”.

Tas ir universāls ielogošanās rīks dažādās e-komercijas u. c. vietņu norēķinu sistēmās, dēvējams arī par digitālo maku tiešsaistes norēķinu veikšanai, kas ļauj visās platformās izmantot vienu iepriekš norādītu informāciju. Turklāt tas izslēdz nepieciešamību katrai platformai atcerēties e-pastu un paroli, kuru izmanto platformu reģistrācijā.

“Klix” savā sistēmā var iestrādāt jebkurš uzņēmums, kuram ir tāda nepieciešamība, ļaujot saviem klientiem par vēlamo produktu norēķināties krietni ātrāk, nekā tas iespējams šobrīd, jo vairs nav nepieciešams katrā iepirkšanās reizē atkārtoti norādīt, piemēram, bankas kartes datus un mājas adresi.

Kulbergs norāda, ka lielākajā daļā platformu līdz produkta veiksmīgai nopirkšanai vai pasūtīšanai jāveic 23 soļi, kā rāda dati – tas ir pārāk daudz un bieži vien jau pārdošanas procesā tomēr cilvēkus attur no produkta iegādes.

“To, ko pārsvarā var veikt 95 sekunžu laikā, mēs ļausim paveikt 14 sekundēs. Līdzko ar “Klix” veiksi pirmo pirkumu, sistēma to atcerēsies un nākamajā reizē pirkuma apstiprināšanai būs nepieciešams veikt tikai vienu klikšķi. Turklāt ne tikai tajā pašā vietnē, bet jebkurā vietnē, kura kļūs par mūsu partneri,” norāda Kulbergs. Viņš tic, ka platformas, izmantojot “Klix”, uzlabos pārdošanas apjomus par vismaz 10–30%.

Saistītie raksti

“Klix” startē ar bankas “Citadele” gādību, tādā veidā nodrošinot to, ka sistēmai ir banku apstiprināts drošības līmenis. Jaunuzņēmumam ir jau arī pirmais oficiāli izziņotais klients – kinoteātris “ForumCinemas”.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Sākas konkurss “Mans pastnieks 2019”
14 stundas
Raivis Šveicars
Ekonomika
Norvēģijā pieejama autovadītāja apliecība īpašā lietotnē
15 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Neste” piedāvā uzpildīt vējstiklu šķidrumu no automāta bez plastmasas bunduļiem 3
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Jelgava un Ventspils atstātas ārpus lielo pilsētu loka. Jaunākā KARTE, kāda būs Latvija
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Latvijā ierodas Ukrainas prezidents Zelenskis ar kundzi 2
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Siltais gaiss ieplūst Latvijā: prognoze trešdienai
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Latvietis grib pats būs kungs, pats saimnieks
1 stunda
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Turcija atbildīga par kurdu slepkavošanu
1 stunda